Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Tarayıcı Google Chrome

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yeni Tarayıcı Google Chrome

Şu anda Windows kullanıcıları için bu tarayıcı indirilebilir durumda.

Tarayıcı açılınca oldukça sade bir pencere karşılıyor bizi. Herhangi bir açılış sayfası yok, onun yerine yerimleri ve Opera'daki gibi bir "hızlı açılış" bölümü var. Bu alanlar henüz boş olduğu için açıklamaları bulunuyor sadece.Adres çubuğu Google aramalarına endekslenmiş, ve diline özgün arama sonuçlarını çıkartıyor.

Konu Admin tarafından (08-09-2008 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşkkürler,ben indirdim ve kullanıyorum,çok güzel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vallahi ben de denedim ama fırefoxun yeri bambaşka o kadar met ettiler hızlı diye bu şekilde fırefoxun eline su dökemez bence.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vallahi ben de denedim ama fırefoxun yeri bambaşka o kadar met ettiler hızlı diye bu şekilde fırefoxun eline su dökemez bence.
    Haklısınız mozilla dan şaşmam.

Yeni sürümü ile bir başka oldu.

Mozilla kullanmamın bir başka yanı pencere açma mantıgı kolay geliyor bana ve çok kullanışlı olmasından dolayı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yeni web tarayıcısı: Google Chrome

Açık kaynak tabanlı üretilen Google Chrome'da yeni nesil web ihtiyaçları ön plana çekilerek gereken altyapı hazırlanıyor. Video ve diğer multimedya içeriği başta olmak üzere web uygulamaları ve ********** üzerine yoğunlaşan şirket ilgili sayfa ve uygulamaları çok daha hızlı çalıştırabilecek bir tarayıcı üzerinde çalışıyor.

Google’ın Google Chrome adını verdiği yeni web tarayıcısı yazılımının deneme versiyonunun Salı günü kullanıma açılacağı söyleniyor. Ayrıntıları Google Blog’da bulmak mümkün…

Şu anda ilk deneme sürümü Windows kullanıcılarına açık olacak fakat Google; yakında yazılımın Apple Macintosh ve Linux kullanıcıları için de erişilebilir olacağını açıkladı.

Etkin hafıza kullanımı, daha hızlı işlem süresi ve hatalardan arındırılmış bir yazılım vadeden Google, yeni tarayıcıda sekmeleri de Firefox ve IE'nin aksine pencerenin dışına taşımış.

Ayrıca Google yeni web tarayıcısı tasarlanırken mühendislerinin, WebKit veya Mozilla Firefox gibi birçok açık kaynaklı projeden yararlandıklarını ifade etti. Sonuç olarak Google Chrome yazılımının da tüm kodlarının diğer geliştiricilerin yararlanabilmesi için açık olacağını açıkladı…

Alıntı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Alıntı badtempered Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Haklısınız mozilla dan şaşmam.

Yeni sürümü ile bir başka oldu.

Mozilla kullanmamın bir başka yanı pencere açma mantıgı kolay geliyor bana ve çok kullanışlı olmasından dolayı
    bunu biliyonmu genç adam :45: dene bakam.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bunu biliyonmu genç adam :45: dene bakam.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O güzel bir uygulama olmuş ama başka yararları da var

Yaşlı adam

şaka şaka

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu tarayıcıda guzel.Firefox zaten googlenindi neden bunu cıkardı acaba?
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

firefox kullanmaya devam google nın ki bir müddet sonra belki kullanırım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu arama motorları neden bukadar çoğalmakta hayret

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri