Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: next wave yardımlarınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next wave yardımlarınız

arkadaslar elımde kurulumunu ustelendıgım bır tane next wave cıhaz var bu cıhazda on gostergede sadece yesıl ısık var onun harıcınde cıhaz hıcbır sekılde calısmıyor daha once bır sure bu sekılde calısmıs bılgılerınız beklıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pamuk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar elımde kurulumunu ustelendıgım bır tane next wave cıhaz var bu cıhazda on gostergede sadece yesıl ısık var onun harıcınde cıhaz hıcbır sekılde calısmıyor daha once bır sure bu sekılde calısmıs bılgılerınız beklıyorum
    NextWave yt-8500 CIloderi ve yazılımı masa üstüne al cihazdaki düğmeye basılı tut fişi tak uuuu olunca yükle yumatu 8000 serisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta tesekkurler rıca etsek yazılımlarıda verebılırmısınız. cıhazın modelın tam bılmıyorum ve uzerınde yazılmamıs sadece next wave yazıyor cıhaz kartsızdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılım için buraya bakın ama önce sistem bilgisinden cihazın ne olduğunu öğrenin.Ezbere yazılım atamazsınız.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cıhaza hıc bır sekılde acılmadıgında cıhaz bılgısıne bakılmıyor cıhaz onunde sadece yesıl ısık var hıcbır sekılde goruntu alınmıyor ekranda sadece 88.88 yazısı dısında bırsey yok yukarıda arkadasımız belırtıgı uuu denedım olmadı cıhazı fısten cektım standby dugmesıne basılı olarak fısı taktım uuu yazısı gorunmedı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

besleme arızası gibi görünüyor
    beslemede c15 üzerindeki
    kondezatorü degiştir düzelir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri