Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: next wave yardýmlarýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart next wave yardýmlarýnýz

arkadaslar elýmde kurulumunu ustelendýgým býr tane next wave cýhaz var bu cýhazda on gostergede sadece yesýl ýsýk var onun harýcýnde cýhaz hýcbýr sekýlde calýsmýyor daha once býr sure bu sekýlde calýsmýs býlgýlerýnýz beklýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pamuk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar elýmde kurulumunu ustelendýgým býr tane next wave cýhaz var bu cýhazda on gostergede sadece yesýl ýsýk var onun harýcýnde cýhaz hýcbýr sekýlde calýsmýyor daha once býr sure bu sekýlde calýsmýs býlgýlerýnýz beklýyorum
    NextWave yt-8500 CIloderi ve yazýlýmý masa üstüne al cihazdaki düðmeye basýlý tut fiþi tak uuuu olunca yükle yumatu 8000 serisi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta tesekkurler rýca etsek yazýlýmlarýda verebýlýrmýsýnýz. cýhazýn modelýn tam býlmýyorum ve uzerýnde yazýlmamýs sadece next wave yazýyor cýhaz kartsýzdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlým için buraya bakýn ama önce sistem bilgisinden cihazýn ne olduðunu öðrenin.Ezbere yazýlým atamazsýnýz.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cýhaza hýc býr sekýlde acýlmadýgýnda cýhaz býlgýsýne bakýlmýyor cýhaz onunde sadece yesýl ýsýk var hýcbýr sekýlde goruntu alýnmýyor ekranda sadece 88.88 yazýsý dýsýnda býrsey yok yukarýda arkadasýmýz belýrtýgý uuu denedým olmadý cýhazý fýsten cektým standby dugmesýne basýlý olarak fýsý taktým uuu yazýsý gorunmedý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

besleme arýzasý gibi görünüyor
    beslemede c15 üzerindeki
    kondezatorü degiþtir düzelir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri