Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/13 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
128 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunları Bu Başlıkta

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gennapulos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki ne yapcaz bu elimizdeki goldmaster 30300 sky cihazını
    Her teknolojik aletin yenilendigi gibi elinizdeki cihazıda yeniliceksiniz.

Yada yenilemiceksiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bir Akrabanıza Verin

Alıntı gennapulos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki ne yapcaz bu elimizdeki goldmaster 30300 sky cihazını
    Kardeş size önerebileceğim eğer maddi gücünüz yetiyorsa elinizdekini Türksatla idare edecek bir yakınınıza verin. Sizde benim gibi ucuz yollu bir alıcıya terfi etmenizdir.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diğer kısımlarda verilen softcamlar .dck formatlı olmadıgı için bu softcamları atamıyoruz değilmi?mesela bugün tps ile ilgili softcam dosyası verilmiş birkaç formatta var ama .dck formatında yok belkide bizim yazılımlara uygun değildir bilemiyorum peki bizdeki nisan yazılımına uyarmı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım, her alıcı gurubunun yazılımı farklı olduğu için, softcamlarıda farklıdır. Diğer softcamları denesenizde alıcınız eğer yazılım uymuyorsa kabul etmez. Softcam, alıcılara ustaları verilen şifreleri elle tek tek girmesi ve bunları girdiği alıcıdan çıktı olarak alıp dosyalamasıdır. Yazılım uymazsa diğer softcamlarda uymaz. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emmi usta 30300 cı var elimde hiçbir kanalı çözmüyor aldıgımda satıcı 9400 den bile iyi makina dedi gerçektende her kanalı çözüyordü ama bi süra sonra çözmemeye başladı o günden beride daha yazılımı cıkmadı bekliyoruz goldmastere güvendik bu makınayı aldık zamanında hata mı yaptık nedir makina elimde patladı napacam bilmiyorum şimdi 1 tane bile şifreli kanal çözmüyor ustalar acilen yardımlarınızı bekliyorum....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ultimatefear Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    emmi usta 30300 cı var elimde hiçbir kanalı çözmüyor aldıgımda satıcı 9400 den bile iyi makina dedi gerçektende her kanalı çözüyordü ama bi süra sonra çözmemeye başladı o günden beride daha yazılımı cıkmadı bekliyoruz goldmastere güvendik bu makınayı aldık zamanında hata mı yaptık nedir makina elimde patladı napacam bilmiyorum şimdi 1 tane bile şifreli kanal çözmüyor ustalar acilen yardımlarınızı bekliyorum....

arkadaşım bütün uydu piyasasında şu var hiç bir firma her kanalı çözer die söz vermez bunu sadece kendini bilmez satıcılar vu sözü verir. senın cihazına gelince önemliler kısmında gerekli yazılmlar var ama onlarlada izleyebileceğin kanllar yok denecek kadar. bu serıye artık yazılım çıkmasıda çok zor. yapcak bişi yok. aslında ne guzel cihaz 2 mb flaşıda var ama neden destek verılmez anlamıyorum. ve halen bu serıler satılmakta.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş bende de GM 11400 cim vardı. Onu sadece Türksatı izleyen bir akrabama verdim. Redline aldım. Uydudan güncellemeli. Sana da önerim bu olur. Yani değiştirmen. Veya gelen şifreleri, Nisan 2006 tarihli yazılıma elle girerek izlemen.
    Volkan kardeş, bizlerin derdi günlük, haftalık gelen şifrelerle değil. Bize bu alıcıları satarken kartlı sattılar. Ve bu yasal kartların 2010 yılına kadar verilen kanalları açacağı yönündeydi. Önce iki kanaldan bire düştüler, bir yıl geçmeden de onuda vermekten vazgeçtiler. Yani, sonuçta kandırıldık bu firma tarafından. Kızdığımız nokta burası.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sa arkadaşlar bende 11300 cihaz var şifreleme türlerinde via cces1 i rdeto1 na gravission1 ve bi ss k e y çözme yeteneği var diğer türleri çözmek için uygun yazılım yok mu

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sa arkadaşlar bende 11300 cihaz var şifreleme türlerinde via cces1 i rdeto1 na gravission1 ve bi ss k e y çözme yeteneği var diğer türleri çözmek için uygun yazılım yok mu
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

30300 serisi suriusta bazen sorun yaratıyo fişten çekip tekrar takmak zorunda kalınıyo çözümü varmı ? tşk.

Sayfa 2/13 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri