Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon
128 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunları Bu Başlıkta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zaten tarama yapsa sorun yok tarama yapmıyor. %100 gösterip hemen alt konuma başa geçiyor. gm 11400 de de yapmıştı o kendiliğinden düzeldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşim dediklerinin hepsi doğru. ilk önce yüklerken bir kez yükleme yapmıyor diye çekmiştim. Sence flash gitmiş olabilir mi? ama yazılımı yüklüyor. erase flash, Write flash yazıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeşim dediklerinin hepsi doğru. ilk önce yüklerken bir kez yükleme yapmıyor diye çekmiştim. Sence flash gitmiş olabilir mi? ama yazılımı yüklüyor. erase flash, Write flash yazıyor.
    böyle yazıyorsa flasın da sorun yok o zaman.yüklemede bir hata yapıyor olmalısın.yükleme bittiğinde success gibi yazı gelmesi lazım.o gelmeden cihazı prizden çekme.yazılım bitincede boot yükle.çalışması lazım.ben bütün arkadaşlarıma böyle yükleme yaptım.hiç böyle sorunla karşılaşmadım.hayret sende böyle olması ilginç doğrusu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla bende anlayamadım. şimdi tarattırıyorum. sinyal da var fakat hiç bir kanalı çıkmıyor. Cihazda mekanik bir sorun mu var yoksa.. inan yüklemede hiç sorun yok. sucess yazmadan da çıkmıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımdan sonra boot u tekrar yükledinmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hazır kanal listesi at birde öyle dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanallar bi gelse sorun kalmayacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bootu atıp denedim. hazır kanal listesi verebilirmisin? aynı yazılım atar gibi im atacağız. Valla tarama yapıyor sinyal kaliteli şekilde geliyor. bir türlü kanallar inmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bootu atıp denedim. hazır kanal listesi verebilirmisin? aynı yazılım atar gibi im atacağız. Valla tarama yapıyor sinyal kaliteli şekilde geliyor. bir türlü kanallar inmiyor.
    ma bende hiç atmadım hazır kanal listesi goldmasterin sitesine üyeysen oradanda indirebilirsin. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yüklerken erase flahs, write flash yazarsa cihazda hasar yok mu demektir.

Sayfa 8/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri