Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 9/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon
128 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunları Bu Başlıkta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya bana bi hazır kanla listesi gönderiver bide öyle deneyeyim. Cihaz kapanma konumunda saat bölümüne de geçmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet flash sağlam olması lazım.tam olarak buradan kanal listesini indirebilirsin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

indirdiğim dosya bu şekilde iniyor. dosyayı açınca forum geliyor. sence bi yanlışlık olmasın indirdiğim adresde zipli veya rarlı değildeattachment

Kullanıcı Bilgi Menüsü

oraya giriş iznim yokmuş foruma girdiğim şifreyle giriyorum kabul etmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

forumumuzdada varmış ben görmemişim.hasan kardeşim burdan da yükleyebilirsin.emmi usta vermiş.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Orası Ayrı Bir Forum

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    oraya giriş iznim yokmuş foruma girdiğim şifreyle giriyorum kabul etmiyor.
    Kardeş GMtv. ayrı bir forum üye olmalısın. Oraya supersatforum şifresiyle giremezsin. Sana onun için belirttiğin yazı çıkıyor. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş çok teşekkür ederim ama bu cihaz benim kafayı yiyecek en sonunda...sinyal var görüntü yok. tarama da yapmıyor. İçinde elektronik bi arızası olmasın. 2-3 ay soğuk ortamda kalmıştı.. Sizinde boşuna kafanızı ağrıttım. Menü bölümü gayet iyi çalışıyor hatta *** bölümüne dahji giriyor. Ama göstermeye , taramaya geldimi nanay... Acaba 11400 cım ın yazılımını atsan ne olur. Cihaz tamamen çökermi sistem ve kumanda olarak birbirinini aynı.. sonuçta o da emu yazılımı..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamam kardeş teşekkür. o kanal yazılımı dsa kar etmedi...Anlaşılan bizim cihaz servise kadar gidecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim anladığım kadarıyla ilk yazılım yüklerken fişi çektiğim için ..oraya kadar yazılımı yüklüyor herhalde bilgisayarda succes gösteriyor ama ilk yüklediğimde oraya kadar algıladığı için herhalde...Bu işler bilgisayarla ilgili olduğu için pek güven olmuyor. ne yaptığı belli olmuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12731x3333 değerlerini giriyorum sinyal görünüyor fakat kanallar bir türlü çıkmıyor. TV:0 R:0 ...çok cins bir yazılımı var.. gm 9400 cı çok basitti... hiç bu güne kadar sorun yaşamadım. Bu forumdanda çok istifade ettim. hepiniz çok sağolun

Sayfa 9/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri