Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/13 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
128 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunlarý Bu Baþlýkta

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gennapulos Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    peki ne yapcaz bu elimizdeki goldmaster 30300 sky cihazýný
    Her teknolojik aletin yenilendigi gibi elinizdeki cihazýda yeniliceksiniz.

Yada yenilemiceksiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Bir Akrabanýza Verin

Alýntý gennapulos Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    peki ne yapcaz bu elimizdeki goldmaster 30300 sky cihazýný
    Kardeþ size önerebileceðim eðer maddi gücünüz yetiyorsa elinizdekini Türksatla idare edecek bir yakýnýnýza verin. Sizde benim gibi ucuz yollu bir alýcýya terfi etmenizdir.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

diðer kýsýmlarda verilen softcamlar .dck formatlý olmadýgý için bu softcamlarý atamýyoruz deðilmi?mesela bugün tps ile ilgili softcam dosyasý verilmiþ birkaç formatta var ama .dck formatýnda yok belkide bizim yazýlýmlara uygun deðildir bilemiyorum peki bizdeki nisan yazýlýmýna uyarmý bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým, her alýcý gurubunun yazýlýmý farklý olduðu için, softcamlarýda farklýdýr. Diðer softcamlarý denesenizde alýcýnýz eðer yazýlým uymuyorsa kabul etmez. Softcam, alýcýlara ustalarý verilen þifreleri elle tek tek girmesi ve bunlarý girdiði alýcýdan çýktý olarak alýp dosyalamasýdýr. Yazýlým uymazsa diðer softcamlarda uymaz. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emmi usta 30300 cý var elimde hiçbir kanalý çözmüyor aldýgýmda satýcý 9400 den bile iyi makina dedi gerçektende her kanalý çözüyordü ama bi süra sonra çözmemeye baþladý o günden beride daha yazýlýmý cýkmadý bekliyoruz goldmastere güvendik bu makýnayý aldýk zamanýnda hata mý yaptýk nedir makina elimde patladý napacam bilmiyorum þimdi 1 tane bile þifreli kanal çözmüyor ustalar acilen yardýmlarýnýzý bekliyorum....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ultimatefear Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emmi usta 30300 cý var elimde hiçbir kanalý çözmüyor aldýgýmda satýcý 9400 den bile iyi makina dedi gerçektende her kanalý çözüyordü ama bi süra sonra çözmemeye baþladý o günden beride daha yazýlýmý cýkmadý bekliyoruz goldmastere güvendik bu makýnayý aldýk zamanýnda hata mý yaptýk nedir makina elimde patladý napacam bilmiyorum þimdi 1 tane bile þifreli kanal çözmüyor ustalar acilen yardýmlarýnýzý bekliyorum....

arkadaþým bütün uydu piyasasýnda þu var hiç bir firma her kanalý çözer die söz vermez bunu sadece kendini bilmez satýcýlar vu sözü verir. senýn cihazýna gelince önemliler kýsmýnda gerekli yazýlmlar var ama onlarlada izleyebileceðin kanllar yok denecek kadar. bu serýye artýk yazýlým çýkmasýda çok zor. yapcak biþi yok. aslýnda ne guzel cihaz 2 mb flaþýda var ama neden destek verýlmez anlamýyorum. ve halen bu serýler satýlmakta.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ bende de GM 11400 cim vardý. Onu sadece Türksatý izleyen bir akrabama verdim. Redline aldým. Uydudan güncellemeli. Sana da önerim bu olur. Yani deðiþtirmen. Veya gelen þifreleri, Nisan 2006 tarihli yazýlýma elle girerek izlemen.
    Volkan kardeþ, bizlerin derdi günlük, haftalýk gelen þifrelerle deðil. Bize bu alýcýlarý satarken kartlý sattýlar. Ve bu yasal kartlarýn 2010 yýlýna kadar verilen kanallarý açacaðý yönündeydi. Önce iki kanaldan bire düþtüler, bir yýl geçmeden de onuda vermekten vazgeçtiler. Yani, sonuçta kandýrýldýk bu firma tarafýndan. Kýzdýðýmýz nokta burasý.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sa arkadaþlar bende 11300 cihaz var þifreleme türlerinde via cces1 i rdeto1 na gravission1 ve bi ss k e y çözme yeteneði var diðer türleri çözmek için uygun yazýlým yok mu

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý komandogokhan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sa arkadaþlar bende 11300 cihaz var þifreleme türlerinde via cces1 i rdeto1 na gravission1 ve bi ss k e y çözme yeteneði var diðer türleri çözmek için uygun yazýlým yok mu
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

30300 serisi suriusta bazen sorun yaratýyo fiþten çekip tekrar takmak zorunda kalýnýyo çözümü varmý ? tþk.

Sayfa 2/13 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri