Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/13 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
128 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunlarý Bu Baþlýkta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým bende var ama ben buldum yerini cok güzel vazo altlýðý oluyor sana tafsiye ederim yumatu aldým rahatýma diyecek gm kahýr mektunu gibi bir þey saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Çözümü Yeni Yazýlým

Alýntý iþçi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    30300 serisi suriusta bazen sorun yaratýyo fiþten çekip tekrar takmak zorunda kalýnýyo çözümü varmý ? tþk.
    Arkadaþým, çözümü ilgili firmanýn bu serilere yeni bir yazýlým vermesidir. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bendede gm11400 cým var biþeye yaramýyor sadece dijitürk kartýmý onda kullanýyorum thoru izleye bilirmiyim ve modülü güncellesek açan kanal varmý tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Malesef izleyemezsin arkadaþým. Sadece Bis þifreleri 1. satýrda izleyebilirsin.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar, 11400 için 26.12.2006 yazýlýmý ýnda çoklu biss bölümü var.bunlar çalýþýyor mu?bir da ntvspor un numarasýný nba ya mý yazacaðýz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmetkyb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar, 11400 için 26.12.2006 yazýlýmý ýnda çoklu biss bölümü var.bunlar çalýþýyor mu?bir da ntvspor un numarasýný nba ya mý yazacaðýz?
    ntvspor için ýdent kýsmýný 0000003 yapýp sonra ntv þifresini giriniz
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýþin ustalarýna benimde bir sorum olacak.Elimdeki cihaz 11300 cý ben bu cihaza yeni proðram yüklemesi yaparak veya yaptýrarak versiyonunu yükseltebilirmiyim. Çünkü geçen günlerde bir arkadaþým elindeki arçelik cihaza böyle bir iþlem yaptýrarak yanýlmýyorsan goldmaster cihaz yazýlýmýna çevirttirmiþ. Ýlginizden dolayý tþkl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Malesef arkadaþým, bu alýcýlarý sadece Aciko 4222-5222 ye çevirebilirsin. Ancak bu alýcýnýn yazýlýmlarý da güncelliðini yitirmiþ durumdalar.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (02-02-2009 Saat 01:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya arkadaþlar yardýmcý olursanýz çok sevinirim. Ben bir yanlýþlýk yaptým acele etmekle...gm 30300 fta ya yazýlým atmaya çalýþýyordum. lerderein altýndaki yüklenirken, yüklendiðini gösteren yere bakmadan cihazdada yüklendiðine dair hiç bir emare görmeden yalnýz kýrmýzý elektrik ýþýðý yanýyor. Herhalde yükleme bitmeden cihazýn kablosunu fiþten çýkardým. Cihazý gösterecek mi diye baktýðýmda sinyal var fakat hiç bir kanalý göstermiyor. tarama da yapmýyor. Cihaz stanby konumunda saati gösterir durumda da durmuyor. kýrmýzý ýþýk ve kanal sayýsýný gösteriyor. Bu cihaz sizce tamamen bozuldu mu? acaba telafisi olurmu? orjinal yazýlýmýný da bulamadým. Bu hususta bilgisi olan varsa lütfen yardýmcý olsun. Bu forumdan çok istifade ediyorum. Allah hepinizden razý olsun.. boþuna uðraþmayayým deðil mi? tabi yanlýþýn ceremesini çekeceðiz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Arkadaþým, yukarýda verdiðim linkte akýcýyýn orijinal yazýlýmlarý mevcuttur. Bu 11000-30000 serisinin ana sayfasýnda da yazýlýmlarýn nasýl yükleneceði resimlerle anlatýlmýþtýr. Kolay gelsin. Sonucu bizlerle paylaþýrsanýz menmun kalýrýz. NOT: Senin alýcýna 11300 FTA yazýlýmýda uyar. Bilgilerinize.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (02-02-2009 Saat 01:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 3/13 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri