Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon
128 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunlarý Bu Baþlýkta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu boot yazýlýmýnýn bir birinden farký varmý? yazýlýmdan önce ve sonra atýlacak diyen boot yazýlýmýný (ayný boot yazýlýmýný) her yazýlým atýþýmýzda kullanabilirmiyiz. Benim cihazda versiyon 00 görünüyor her halde ondan tarama yapamýyor deðilmi. Bu hususta ayrýntý (detaylý) bir bilgiye sahip deðilim de..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya bizim tamircide biraz öfkeli ...bidaha alýp götürürsen bana bi daha götürme diyor.. Yani sizin anlayacaðýnýz kendilerinden baþka birinin bilgi sahibi olmasýný istemiyorlar... Elbette onlarýn da haklýlýk paylarý vardýr. Biz piyasaya çýkýpta onlarýn iþlerini karýþtýrmýyoruz. Biraz yanlýþ anlýyor gibi geliyor bana... herkes kendi iþini yapacak diyor. Yani biz yan gelip yatacaðýz hep onlar bilecek hep onlar kazanacak... Halbuki bizim kazanç saðlama durumumuz da söz konusu deðil... geniþlik ve tahammül...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hasan arkadaþým yazýlým atýcan zaman ilk önce boot sonra yazýlým tekrar boot atman gerekir.boot zaten farklý olmaz.yazýlýmdan önceki boot'u tekrar atman lazým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emmi usta bilgin için çok teþekküðrler.. Ben farklý cihazlara daha evvel yazýlým atmadýðým için 30300 fta nýn yazýlým yüklenirken saat ekranýnda saydýrmadýðýný bilmiyordum. Yazýlým yüklenmiyor diye elektrik fiþini prizden çýkardým. Sonra dediðin gibi verdiðin linkten orjinal yazýlýmýn attým boot yazýlýmýný evvel ve sonra atarak , dediðin gibi hiç tarama yapmadý. versiyon da 00 görünüyor. Cihazý tamirciden geri alamadým. Sebebine gelince; arkadaþ biraz asabi... cihazý bi daha alýp götürürsen bi daha buraya getirme almam dedi. Ben de çok meraklýyým illa da sorunu çözmek istiyorum. Arkadaþ bi dene ben de bilgi sahibi olurum demiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakikaten bu forumda, bu güne kadar çok bilgi ve beceri sahibi oldum. benim kendi cihazým gm 9400 cý , yeni yazýlým çýktýðýnda hemen yüklüyorum. hiç bu güne kadar sorun yaþamadým. Arkadaþýmýn gm 11400 cým cihazýna da 22.12.2006 tarihli yazýlýmý atýp geçen cumartesi JSC sport+4 de denizli-gs maçýný beraber izledik çok iyi oldu...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Orijinal yazýlýmý attýktan sonra, Boot+ Yazýlým+ Boot þeklinde ister 04.04.2006; ister 22.12.2006 tarihli yazýlýmý yükle. Sonra alýcýný fabfika ayarlarýna dönder. Daha sonrada Türksat uydusunu 12731 V 3333 frekansýndan tip aramayý açýk yaparak tarat. Sonrada diðer uydularýný tarat. Sinyali gelmeyen kanallarýn frekanslarýnýda sinyal alýncaya kadar son rakamlarýný yükselt. Kolay gelsin.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çook teþekkür ederim..Allah zihin açýklýðý versin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yani yazýlýmdan önce attýðým botu yazýlýmdan sonra atmayýnca cihaz çalýþmaz mý? 22.12.2006 tarihli yazýlýmý attýktan sonra fabrika ayarýna dönersen (yani cihazý resetlersem) o yazýlýmýn ne önemi kalýr. yani o yazýlýmla jcs sport+4 kanalýný nasýl izlerim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

esas yazýlýmdan sonra atmazsan çalýþmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gm 11400 cým'a attým çalýþtý...

Sayfa 5/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri