Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 10/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon
128 sonuçtan 91 ile 100 arasý

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunlarý Bu Baþlýkta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

demekki ilk yüklemede bizim filaþ yanmýþ olabilir ama yazýlým yüklüyor. Flash Erase, flash Write filan yazýyo... Neyse servisine gönderelim de akla kara belliþ olur....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tabi tecrübe edinmek içi biraz kayýp olacak....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hasan kardeþim benden bu kadar sorununu çözemediðim için üzgünüm.bencede artýk baþka bir servise götür,kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim senin de kafaný çok yorduk.. Ýnan dediklerinin hepisini yaptým.... Ya en azýndan bir yazýlým tutar deðilmi ... versiyonu algýlamýyro gibi geldi bana .. fabrika ayarlarýna dönüyorum.. yine nafile...yinede yardýmýn için çok teþekkür ederim. Ciazýn sonucundan bilgi veririm.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

servise bi götürelim bakalým anlarýz... sonra sonuç için size dönerim. þu jtag iþini boþuna kurcalayarak milletin baþýný aðrýttýk ama sürçi lisan ettiysek affola... benim cihazý açtým.. öyle hiç 20 adet lehimli yere rastlamadým... zaten çok küçük bir kiti var hep entegre.... Þu volkan usta entegrenin numarasýný tekrar verse iyi olur. belki bir gün lazým olur...
    74hc244 müydü neydi... tam aklýmda kalmamýþ...kusura bakmasýn... Ýstanbula yolum düþerse bulunsun diye mutlaka araþtýracaðým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýnda ATMEL arýzasý olabilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hüseyinkursat kardeþ ilgilendiðin için teþekkür ederim. Dediðim gibi köyde kayýnpeder bakmýþ göstermemiþ.Sanýrým orada çanak dönmüþ. Çanaðý ayarlayýnca Benim kendi cihazým gösterdi. Senini anlayacaðýn bu gm 30300 fta kayýnpederin. Ben onu Jsc sport+4 de spor kanalýný izlemek için getirdim. Dedim 22.12.2006 tarihli yazýlýmý atayým. daha önce gm 11400 cým'a atmýþtým hiç sorun çýkmamýþtý. Bu cihazýn ekranýnda rakamlar çýkmayýnca nasýl olsa yüklemiyor diye cihazýn fiþini elektrikten çekmiþ bulundum. Bernim kanýmca ne olduysa ondan sonra oldu. orjinal dahil hangi yazýlýmý attýysam , fabrika ayarlarýna kaç defa döndüysemde cihaz bir türlü göstermedi. Sinyal var görüntü yok. Boyna þifreli kanal diyo. tarama yaparken de kanallar yazmýyo... Sence beni bu cihaz çöplükmü oldu. Yarýn servise götüreceðim. Masrafý ne olur. Þu atmel arýzasýný bir açýversen,,, korkma bu yaþtan sonra tamirci filan olacak halimiz yok merak iþte.....Yinede ilgilendiðin için çok teþekkür ederim. Baþýný aðrýttýðým arkadaþlardanda özür dilriem. Yinede yükleme iþleminde pahalýda olsa biraz tecrübe edinmiþ olduk...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kafasýný boþuna yorduðum arkadaþlarýn hepsinden özür dilerim. Cihazýmý Bartýndaki servisine götürdüm. Ýki saat içinde tamir edip verdiler. Entegreye su kaçmýþ dediler hallettik dediler. Hakikaten bir de baktým cihaz çalýþýyor inanamadým. ben filaþ gitti sanmýþtým. Merakýnýzý gidereyim 15 TL aldýlar. Yazýlým da attýklarýný söylediler. Ben de eve gelince denemek için boot+22.12.2006 tarihli yazlýmý+boot yükledim saat gibi çalýþýyo... demekki yazýlým yükleme de hata yapmýyormuþum.. Bu vesileyle flaþý sökmeden jtag hakkýnda da bilgi sahibi olmuþ olduk. Zaten benim cihazda diðer cihazlarda gördüðüm o 20 noktalý lehimler yok...Neyse... herkese iþleri her daim kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

neyse hasan kardeþim fazla masraflý olmamýþ,geçmiþ olsun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederin Orun0774 kardeþ...baya gelgit yaptýk...kafa ütüledik.. yazýlýmlarýn hiç birinde sorun yokmuþ demek....

Sayfa 10/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri