Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon
128 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Gm 11000.20000 Ve 30000 Serisinin Tüm Sorunlarý Bu Baþlýkta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

zaten tarama yapsa sorun yok tarama yapmýyor. %100 gösterip hemen alt konuma baþa geçiyor. gm 11400 de de yapmýþtý o kendiliðinden düzeldi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþim dediklerinin hepsi doðru. ilk önce yüklerken bir kez yükleme yapmýyor diye çekmiþtim. Sence flash gitmiþ olabilir mi? ama yazýlýmý yüklüyor. erase flash, Write flash yazýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardeþim dediklerinin hepsi doðru. ilk önce yüklerken bir kez yükleme yapmýyor diye çekmiþtim. Sence flash gitmiþ olabilir mi? ama yazýlýmý yüklüyor. erase flash, Write flash yazýyor.
    böyle yazýyorsa flasýn da sorun yok o zaman.yüklemede bir hata yapýyor olmalýsýn.yükleme bittiðinde success gibi yazý gelmesi lazým.o gelmeden cihazý prizden çekme.yazýlým bitincede boot yükle.çalýþmasý lazým.ben bütün arkadaþlarýma böyle yükleme yaptým.hiç böyle sorunla karþýlaþmadým.hayret sende böyle olmasý ilginç doðrusu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla bende anlayamadým. þimdi tarattýrýyorum. sinyal da var fakat hiç bir kanalý çýkmýyor. Cihazda mekanik bir sorun mu var yoksa.. inan yüklemede hiç sorun yok. sucess yazmadan da çýkmýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlýmdan sonra boot u tekrar yükledinmi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hazýr kanal listesi at birde öyle dene

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanallar bi gelse sorun kalmayacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bootu atýp denedim. hazýr kanal listesi verebilirmisin? ayný yazýlým atar gibi im atacaðýz. Valla tarama yapýyor sinyal kaliteli þekilde geliyor. bir türlü kanallar inmiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bootu atýp denedim. hazýr kanal listesi verebilirmisin? ayný yazýlým atar gibi im atacaðýz. Valla tarama yapýyor sinyal kaliteli þekilde geliyor. bir türlü kanallar inmiyor.
    ma bende hiç atmadým hazýr kanal listesi goldmasterin sitesine üyeysen oradanda indirebilirsin. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yüklerken erase flahs, write flash yazarsa cihazda hasar yok mu demektir.

Sayfa 8/13 ÝlkÝlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri