Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: DM 800 de 8in1 Diseq bu sekil calisiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ergori Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben çözüm bulamadım. Baff 8+1 var, DM 500 de mükemmel uyum sağlıyor 800 hd de çalışmıyor. Ne yaptımsa olmadı. Çalıştırabilen bir arkadaş varsa bilgi paylaşmasını rica ederim. Diğer 4 çanak boşta...
    BENDE evde denediğimde sorun olmadan çalıştırdım

uydu yapılandırma gelişmiş değil KULLANICI TANIMLI seç diğer ayarları yap daysek kipi aa ab ba ve sırası ınput 1 - 2 -3 diye gidecek şuan için cihaz takılı değil olsa adım adım yazardım sana aklımda kaln böle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    BENDE evde denediğimde sorun olmadan çalıştırdım

uydu yapılandırma gelişmiş değil KULLANICI TANIMLI seç diğer ayarları yap daysek kipi aa ab ba ve sırası ınput 1 - 2 -3 diye gidecek şuan için cihaz takılı değil olsa adım adım yazardım sana aklımda kaln böle

İlginiz için teşekkürler.Akşama deneyeceğim.
    İnşallah çalışır ama ümidim yok..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ergori baba ben dm800 pvr cihazımda atlanta 1/8 diseqc kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nurettin01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ergori baba ben dm800 pvr cihazımda atlanta 1/8 diseqc kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.selamlar.

Teşekkürler Ayarlarınız nasıldı acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ergori baba açılış sayfasında trixter arkadaşın anlattığı gibi ayarladım.şimdiye kadar hiçbir sorunum olmadan izliyorum.dm800 cihazımda dream elite black hole v1 image kullanıyorum.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konular birleşti...
    Konu yalcinticaret tarafından (10-06-2011 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: 2 aynı konu birliştirildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ey arkadaşlar haziran ayında çalışan 1/8 atlanta diseqc nedense çalışmaz oldu.türksat ta sinyal var diğer uydularda sinyal yok.bir türlü çözemedim.çözümü yapan arkadaş lütfen yazsın.selamlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri