Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Dm 800 Ýmaj Nasýl Atýlýr(Resimli Anlatým)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Dm 800 Ýmaj Nasýl Atýlýr(Resimli Anlatým)

Ýlk olarak cihazýn fiþini çekin sonra takýn ve elinizi Stanby düðmesine basýlý tutun.

sonra dream displayda yani dream ufak ekranýnda ip adresi ve ***STOP*** diye yazý çýkar orda yazan ip explora yazýn ben firefox tavsiye ederim.

Ýp explorer yazdýktan sonra resimdeki gibi sayfa karþýnýza gelecek ordanda firmware upgrade týklayýn.

[IMG]http://www.tur***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Resim yeniden boyutlandýrýlmýþtýr. Tam halini görmek için buraya týklayýn. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarýndadýr.

Çýkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajýmýzý seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basýn imajýnýz yüklenmeye baþlamýþtýr dolmasýný bekleyin.

Resimdeki gibi FÝNÝSHED Yazýsýný gördünüzmü Ýmaj yüklenmiþ demektir ve cihazýn fiþini çekip takýn.VE imaj yüklenmiþtir.

Kolay Gelsin.

Not :Alýntýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler üstat

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler. güzel çalýþma olmuþ.:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý *-*trixter*-* Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýlk olarak cihazýn fiþini çekin sonra takýn ve elinizi Stanby düðmesine basýlý tutun.

sonra dream displayda yani dream ufak ekranýnda ip adresi ve ***STOP*** diye yazý çýkar orda yazan ip explora yazýn ben firefox tavsiye ederim.

Ýp explorer yazdýktan sonra resimdeki gibi sayfa karþýnýza gelecek ordanda firmware upgrade týklayýn.

[IMG]http://www.tur***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Resim yeniden boyutlandýrýlmýþtýr. Tam halini görmek için buraya týklayýn. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarýndadýr.

Çýkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajýmýzý seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basýn imajýnýz yüklenmeye baþlamýþtýr dolmasýný bekleyin.

Resimdeki gibi FÝNÝSHED Yazýsýný gördünüzmü Ýmaj yüklenmiþ demektir ve cihazýn fiþini çekip takýn.VE imaj yüklenmiþtir.

Kolay Gelsin.

Not :Alýntýdýr
    ustam bu anlatým için teþekkürler.bu dediklerinizi yaptýðým halde cihaz dhcp de kalýyor.soru su.
    1 - laptop üzerinde nasýl baðlanacaðým.bunu bir anlatýrsanýz herhalde olayý çözeceðim.sbilgilerinizi rica ediyorum.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet çözümü buldum.kablo ile modeme baðladým.laptopla da imageyi yükledim.bilmeyen arkadaþlarýmýz böyle yaparak kolayca image atabilir.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bana lutfen yardim ben image yuklemek istiyorum tam aynisi yapiyorum flash tikladigimda bir irelime yapmiyor ayni yerde kaliyor ney yapmam gerek
    sagolun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dm 800 hd pvr ýmaj dosyasýný nasýl bulabýlýrým

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri