Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: çanaksýs uydu alýcýsý oldugunu duydum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart çanaksýs uydu alýcýsý oldugunu duydum

:49: bil gisi olanvarmý çanaksýs uydualýcýsý varsa asrýn buluþudur artýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

akla ve bilime ters eþyanýn tabiyatýna hiç uymuyor kardeþ saçma bir bilgi hayali.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu yeni bir olay deðil ki forumda ve google da Karasal Yayýn Hakkýnda DVB T (Terrestial) þeklinde arama yaparsan geniþ bilgiye ulaþýrsýn

not forumda olan karasal yayýn ile ilgili kýsýmlar linkler arýzalý galiba ....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

neden olmasýn netanýn oldugu söyleniyor ama tam saglýklý bilgiyok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben de olduðunu duydum, ama fiyat ta çok pahalýymýþ, ayrýca ülkemizde bulunmuyor, Ýran veya Irakta çanak yasak olduðu için bu cihazý kullananlar varmýþ. Televizyonun yanýnda bulunuyor ve çok güçlü alýcýsý sayesinde uydudan alabiliyormuþ. Ama tam bir bilgiye sahip deðilim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tam kesin bilen arkadaþ varsa yorumunu bekliyorum

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2 iptv çanak anteni maziye gömecek...!

çanaksýz uydu alýcýsý dediðiniz olay internetten alýnan uydu televizyon yayýnlarý yani iptv (internet televizyonu) set-top-box cihazý ile internetten direkt televizyona veya bilgisayara baðlanýyor çanak antene ihtiyaç kalmýyor fakat maalesef henüz türkiye'de iptv teknolojisi bulunmuyor quicnet satýcýsý bir arkadaþ istanbulda iptv test yayýnlarýnýn kýsýtlý bir yerde baþladýðýný söyledi 2009 yýlý ortalarýnda iptv türkiyede tam olarak hizmete girecekmiþ.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yanlýz kovboy Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çanaksýz uydu alýcýsý dediðiniz olay internetten alýnan uydu televizyon yayýnlarý yani iptv (internet televizyonu) set-top-box cihazý ile internetten direkt televizyona veya bilgisayara baðlanýyor çanak antene ihtiyaç kalmýyor fakat maalesef henüz türkiye'de iptv teknolojisi bulunmuyor quicnet satýcýsý bir arkadaþ istanbulda iptv test yayýnlarýnýn kýsýtlý bir yerde baþladýðýný söyledi 2009 yýlý ortalarýnda iptv türkiyede tam olarak hizmete girecekmiþ.
    kýsa hatta uzun bir sürede olucagýný sanmam.

bunu yapabilmek için sizinde bildiginiz gibi internet hizmetini kullanmalarý gerekiyor.

bunu yapabilmek içinde türkiyede Türk Telekom hizmetlerini kullanmalarý gerekiyor.

Bildiginiz üzre Türk Telekom alt yapasýný kullanmak oldukça tuzlu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

10 yýl sonra konuyu hortlatalým

Alýntý badtempered Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kýsa hatta uzun bir sürede olucagýný sanmam.

bunu yapabilmek için sizinde bildiginiz gibi internet hizmetini kullanmalarý gerekiyor.

bunu yapabilmek içinde türkiyede Türk Telekom hizmetlerini kullanmalarý gerekiyor.

Bildiginiz üzre Türk Telekom alt yapasýný kullanmak oldukça tuzlu
    mesajýnýn üzerinden 10 yýl geçmiþ. 10 yýl sonra þu an türkiyede ip tv yaygýn ama sadece meraklýsý kullanýyor. türk telekom konusuna gelince, telekom gün geçtikçe rezalet bir hal aldý. eðer evinizin bulunduðu sokakta boþ arsa varsa ve o arsalarda ev yapýlýyorsa defalarca internet kesilir. o inþaat bitine kadar da internet sýksýk kesilir.

abartýsýz söylüyorum 2016 yýlýnda sadece 5 ay internet kullanabildim. ucuz kira diye inþaat bölgesi bir evde kiracý kaldým. kira kontratým dolmadan evi deðiþtirdim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri