D-SMART CÝHAZLARA WÝZART YAZILIM ATMA ANLATIMI

BU ÝÞLEMLER YAZILIM ALDIKTAN SONRA YA DA YAZILIM ALAMAYIP SÝYAH EKRAN KALAN CÝHAZLARA YAPILMASI GEREKEN BÝR UYGULAMADIR
1.ADIM :Cihazý fiþten çýkartýp smart kartý kart yuvasýndan çýkartýn,

2.ADIM :Cihazýn önünde bulunan "SELECT" ve "YUKARI OK" tuþuna elinizi basýlý tutup, cihazý fiþe takýnýz ve bekleyiniz.

3.ADIM :TV ekranýnýn aþaðýdaki görüntüye gelmesini bekleyin ve aþaðýdaki görüntü gelince elinizi cihazdan çekin.

4.ADIM :Cihazýn kumandasýndan "YARDIM" tuþuna basýp sað alt köþedeki "WIZART" yazýsýnýn çýkmasýný saðlayýnýz.

5.ADIM :Kumandadan "YARDIM" tuþuna basýp çýkarttýðýmýz "WIZART" yazýsýnýn etrafýnýn aþaðýdaki gibi siyah olmasýný bekleyiniz.

6.ADIM :"WIZART" Siyah olduktan sonra cihazý fiþten çýkartýn, smart kartý yerine takýp tekrar fiþe takýn ve 30sn sonra aþaðýdaki görüntüyü göreceksiniz. Kumandadan "YEÞÝL" tuþa basýp kayýt edin.

7.ADIM :"YEÞÝL" tuþa basýp kayýt ettikten sonra aþaðýdaki sinyal ekraný karþýnýza çýkacaktýr bu ekranda iken kumandadan "O***" tuþuna basýp iþlemi devam ettirin.

8.ADIM :"O***" tuþuna bastýktan sonra aþaðýdaki ekraný göreceksiniz eðer kablo baðlantýlarý ve anten ayarlarýný doðru yapmýþsanýz yeþil seviyeyi bulup cihaz bir sonraki açýlma adýmýna gidecektir.

9.ADIM :Anlatýlanlarý doðru þekilde yapmýþ iseniz aþaðýdaki görüntüyü göreceksiniz ve cihazýnýz açýlacaktýr.Ýyi Seyirler

alýntý