Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: 1 Çanaktan 5 UYDU sonunda baþardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

helal olsun

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmet07 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    daiseg motor varken gerekli bütün bu iþlemlere acaba
    dediginiz dogrudur fakat bu bir zevk

Ayrýca motor tehlikeli oluyor.

Rüzgarda koptu telaþý , birde ses çýkartýyo motor apartman ortamýnda olmuyor diyolar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Önçelikle arkadaþlar ben bu siistemi bir sene civarý falan oldu kuralý.fakat iþten güçten formlara paylaþamadým.Uydu iþi benim hobi mesleðim.normalde özel sektörde çalýþýyorum.Uydu iþini bulunduðum yörede ek iþ olarak edindim...þimdi sisteme gelirsek bazý arkadaþlar astra 19.2 full alamassýn demiþ..kimseye yalanýmýz yok full dediysek full dur arkadaþlar.diðer uydularda gayet iyi arkadaþlar.Astra 28E uydusu ise uzun zaman önçe test ettiðim için lnb takýp denemiþtim 250 civarý kanal bulmuþtu cihaz.popüler uydu olmadýðýndan iptal ettim.aparat sistemi ise iki tane 1 metre uzunluðunda Gijon dediðimiz diþli demir ( metrik 8 ) -- daha aþaðýsý inçe olduðundan esner ) .uzun gijon 80 cm uzunluðunda ve ana demir.diðer gijonlar ise 25 cm uzunluðunda.civatalar ise bir biri ile kaynaklý ( civatalar mutlaka paslanmaz olaçak ve týk týk kaynaðý olaçak yoksa normal kaynak kýsa süre sonra kopar ) lnb leri tutturmak içinde plastik lnb aparatý kullandým...sistem bundan ibaret merak eden arkadaþlar için.Sizlere yardýmçý olduysam ne mutlu bana.....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

120 lik next ofset çanak lnb ( 2 adet Linx / 2 adet Sharp / 1 adet Golmaster RM8 diseg )
    Satfinder 2 - Uydu Bulucu
    Dreambox DM 500-S TDW image kart paylaþým
    Skystar-2 2.6D tv kartý
    Konu hasan10 tarafýndan (05-10-2008 Saat 11:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan10 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Önçelikle arkadaþlar ben bu siistemi bir sene civarý falan oldu kuralý.fakat iþten güçten formlara paylaþamadým.Uydu iþi benim hobi mesleðim.normalde özel sektörde çalýþýyorum.Uydu iþini bulunduðum yörede ek iþ olarak edindim...þimdi sisteme gelirsek bazý arkadaþlar astra 19.2 full alamassýn demiþ..kimseye yalanýmýz yok full dediysek full dur arkadaþlar.diðer uydularda gayet iyi arkadaþlar.Astra 28E uydusu ise uzun zaman önçe test ettiðim için lnb takýp denemiþtim 250 civarý kanal bulmuþtu cihaz.popüler uydu olmadýðýndan iptal ettim.aparat sistemi ise iki tane 1 metre uzunluðunda Gijon dediðimiz diþli demir ( metrik 8 ) -- daha aþaðýsý inçe olduðundan esner ) .uzun gijon 80 cm uzunluðunda ve ana demir.diðer gijonlar ise 25 cm uzunluðunda.civatalar ise bir biri ile kaynaklý ( civatalar mutlaka paslanmaz olaçak ve týk týk kaynaðý olaçak yoksa normal kaynak kýsa süre sonra kopar ) lnb leri tutturmak içinde plastik lnb aparatý kullandým...sistem bundan ibaret merak eden arkadaþlar için.sorusu olana arkadaþlar he zaman sorabilir.
    Sizlere yardýmçý olduysam ne mutlu bana.....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

120 lik next ofset çanak lnb ( 2 adet Linx / 2 adet Sharp / 1 adet Golmaster RM8 diseg )
    Satfinder 2 - Uydu Bulucu
    Dreambox DM 500-S TDW image kart paylaþým
    Skystar-2 2.6D tv kartý
    eline saðlýk güzel çalýþma olmuþ. Yalnýz Odak noktasý ana uydulardan birisine alsan daha iyi olur.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

odak uydu konusunda arkadaþlar 26 arabsat ve 28 astra denemiþtim ama bu þekilde pek randumanlý olmuyo..bu kýsýmda çok ince bir ayrýntý var.. deneyimlerime göre esasýnda merkez uydu 42 E türksat uydusu. neden derseniz bu sistemde 42 den sinyal almak çok zor diðerlerine göre çok uzak kalýyo.( türsat ta yaban tv tp alaçaksýnýz en düþük sinyali gelen kanal olduðundan ).onun için türsat lnb sini olabildiði kadar saðdan sola yakýn tutaçaðýz..bu iþ biraz iþi bilene kalýyo çok uðraþtýrýyo esasýnda bütün iþi burda bitiyo..diðerleri ise çok rahat alýnýyo..ayrýça türsat için bilhassa ve diðerleri için kesinlikle Linx lnb tavsiyemdir.. diðer lnb lere göre %10-20 sinyal artýþý saðlýyo..kesinlikle tavsiyemdir.......
    Konu hasan10 tarafýndan (05-10-2008 Saat 11:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tebrikler arkadaþým.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yalanýn kralý 42 nasýl aldýn?????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla helal olsun super bir calýsma doðrusuu. peki merak ediyorum acaba þifreli kanallarý izleyebiliyormusun yoksa sadece te canakta bu kadar uydu bulmak içinmi yaptýn bunu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý obrayn_obakus Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yalanýn kralý 42 nasýl aldýn?????
    arkadaþým çanak 120 lýk neden alýnmasýn.

ayrýca uslubuna dikkat et .

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel paylaþým herkese teþekkürler tabi güzel paylaþýmlar oldukca

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri