Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: 1 Çanaktan 5 UYDU sonunda baþardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çalýþma için ellelrine saðlýk bu gibi çalýþmalarý desteklemek lazým. Bir çok arkadaþa ilham veriyor Ben þahsen profesyonel bir uydu montajcýsý olarak bu tür konulara zaman bulamýyorum. Ama þunu söyleyeyim diðer uydular neysede Türksatý görmesi çok ilginç geldi bana fakat resimden gördüðüm kadarýyle aparat oldukça mantýklý bir aparat çünki piyasada satýlanlar bence yetersiz kalýyor. Çalýþma ve paylaþým için teþekkürler Saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk kardeþ güzel çalýþma

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BEN KURTTEPELÝ UYDUCU.adana'da 90 cm lik çanakla 9 uydu yaptým. 1-türksat 2- hellassat 3- intelsat 802 4-türksat 1b 5-arabsat 6-astra 7-hotbird 8-eutelsat w3(digitürk) 9- sirýus. 7 lnb kullandým. noterden de onaylattým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

azým herseyýn ustesýnden gelýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kurttepeliuydu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    BEN KURTTEPELÝ UYDUCU.adana'da 90 cm lik çanakla 9 uydu yaptým. 1-türksat 2- hellassat 3- intelsat 802 4-türksat 1b 5-arabsat 6-astra 7-hotbird 8-eutelsat w3(digitürk) 9- sirýus. 7 lnb kullandým. noterden de onaylattým
    yaptým ettimle bitmiyor arkadaþým resmini koy açýklayýcý bilgiler ver forumda paylaþýn herkesde sizden örnek alsýn tabiki böle aparat yaptýysanýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok güzel özgür eline saðlýk
    güzel çalýþma

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben hotbird merkez li türksat astra sirius ve eurobird ayný çanakla aldým 120 lik parabol ancak türksatta bazý kanllarý almadý mesela atv arkadaþýn yaptýðýný deniycem anteni herhangi bi uyduya sabitlememiþ turksatý mümkün olduðunca saða almýþ ve sölediðine göre de tuturmuþ bu gün denemeyi düþünüyorum forumda paylaþýcam inþaAllah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kurttepeliuydu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    resmýný koyda gorelim babacan astrada kaç kanal aldýn ayrýca 90 lýk çanakla astrada 40 kanal alýrsýn ancak ben ýskenderundayým ve ýnadým desem yalan olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

120 lýk ofset ýle hordýbýrd sýrus eurobýrd ve eutelsat w6 aldým ama astra ýmkansýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri