Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: 1 Çanaktan 5 UYDU sonunda baþardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kandýrmaca felan yok 150 lik oset çanakla bu yayýnlarý bende aldým,yanlýz t.satta ki sinyal seviyesi az olan kanllarda kýrýlmalar oluyo.t.sat biraz saðlýksýz oluyo..resim alttadýr...

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý afif4747 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar sizi kandýrýyor ben montajçýyým hayatta 42 derece ile 13 derece ayný çanakla almaz
    sen montajcýysan ben bu iþin profuyum. bölgeden bölgeye bu iþ deðiþir ve yapýlabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþim için saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mehmet arkadaþýn dediði gibi diseqc motor varken... 85 cm next çanak+goldmaster diseqc motor+next 2000cýs plus= 17 uydu, binlerce FTA kanal. 53 derece doðudan 8 derece batýya kadar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad bu gerçekmi eðer gerçek diyelim bu çanagýn merkezi hangi uyduya göre ayarlanýcak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dreamlike eðer mesajýný bana hitaben yazdýysan evet gerçek. ben ankaradayým merkez uydum 33 derece Eurobird.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bencede güzel çalýþmlar bende kendi yaptýðým aparatçýklarla astra-hotbird-sirius-thor/intsat gibi uydularý 90 cm lik antente izliyorum ve çevremde baþka arkadaþlarýmada yaptýklarým var..
    ayrýca türksatýnda dahil olduðu büyük bir antenle çalýþma yapmak bende isterim fakat ben bundan 6 yýl evvel türksatý çatýnýn arka tarafýna kirmeitlerden gecrek kurdum çünkü benim evim hem türksat hem hotbird tarflarýný yan yana yada ayný uydu üzerinde görmesi pekte mümkün deðil fakat iki tarafta ayrý ayrý olunca oldukça müsait durumda ve türksat uydusunun bulunduðu antenin bir defa kablosunu yenilemek için elimi sürdüm o kadar yanlýz ama hizmetinden ödün vermeden yerinde sapasaðlam duruyor binaenaleyh öyle bir çalýþma zaten mevcut þartlarda benim için gereksiz..
    bu ve buna benzer arkadaþlarýn çalýþmalarýný zevkle takip ediyor ve herkese kolaylýklar diliyorum...sulh&saygý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Valla helal olsun çok güzel olmuþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

azmin elinden biþey kurtulmaz tebrikler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn ustalar.bende böylebirsisteme geçmek istiyorum.cihazým dm 500s.diseqc motor arýzalanýnca böyle bir yol iyi gibi geldi elimde fazla lnbde var,onlarý degerlendirmiþ olurum.benim söylemek istediðim þu yaklaþýk 8 uydu seyrediyordum.1/8 diseqc kullanýrsam dm500 e nasýl tanýtacaðým.bu konuda bilgilerinizi rica edeceðim.selamlar.

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri