Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: yeni kanal açmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yeni kanal açmıyor

yeni kanal ekleyemiyorum mesela 11137 H 27500 tp sini ekleyemedim bir tüelü bulmuyor
    türksattta su tv yi stv yi cine 5 i bulmuyor acaba neden
    yardımcı olabilirmisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydu sınyalı zayıf olmasın kontrol et

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mamoste kardeşim bende 9400cı var aynısı oluyordu çözüm tp düzenlemeye gelip ordan yeni frekansları ekleyip yani kaydedip öyle arama yap cihazda o ferkanslar kayıtlı olmadığından bulamıyor bide öyle dene kolay gelsin ben bu şekilde buldum mesela kanal 24 frekans değiştirdi bu şekilde buldum ....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş, önce alıcına 12731-3 V 3333 frekansından güncelleme yaptır. Sinyali zayıf gelen frekansların değerlerini buluncaya kadar yükselt. Yukarıda yazdığım gibi. Bulursun. Türksat Uydusu bölümünde verdiğim kanal listesi dosyasını bs.ına indir. Alıcında olmayan kanallarıda eklersin. Kolay gelsin.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yayını olmayan frekansları tp silme yoluyla silmeni tavsiye ederim.TP hafızası dolduğundan yayınları almada zorlanıyorsunuz.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mamoste21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeni kanal ekleyemiyorum mesela 11137 H 27500 tp sini ekleyemedim bir tüelü bulmuyor
    yardımcı olabilirmisiniz
    1.si Türksatta 11137 h 27500 diye bir trasporter yok

2.si Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. baktıgın dogru frekansları makinaya gir.

seviye ve kalite barlarında sinyal varsa ve bulmuyorsa arkadaşların dedigi gibi kullanılmıyan ölü tp leri sil bulucaktır.

Trasporter kapasitesi dolmuştur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncel olmayan tp lileri silin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım girdiğiniz frekansta isnyal seviyesı olup tarattırma yaptığınızda kanal buluyor amma kayıt etmıyor yada kanal bulmuyorsa boş frekansları silmenız yada kullanılmayan uyduları silmenız sorununuzu giderecektir. eğerki freknası yazdını sinyal gelmıyor ise bu durumda mesela 12304 frekns bunun değerını bir iki kademe artırın veya duşurun örnek 12302 veya 12306 bu şekilde sinyal gelebilir.

bunlara dikkat edın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mamoste21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yardımcı olabilirmisiniz
    cihazın ne olduğunu yazmamışsın bende kaon marka var onda bu sorunu kullanılmayan bir uyduyu silerek çözdüm. yanlız 11137 H 27500 diye frekans yok .ama 11136_7 V 2170 ata tv vardır
    Konu aslan07 tarafından (05-10-2008 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.

10. 21-10-2008, 20:23

Sebep
    önce küçük yazmayı ögrenin sonra da eklemeyi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri