Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 'Paris Hilton'u bulana 200 YTL ödül 03 Ekim 2008

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 'Paris Hilton'u bulana 200 YTL ödül 03 Ekim 2008

'Paris Hilton'u bulana 200 YTL ödül 03 Ekim 2008
    Kırşehir'de Levent Özen isimli vatandaş, bayram günü kaybolan kedisi Paris Hilton'u bulana 200 YTL para ödülü vereceğini söyledi.
    Medrese Mahallesi'nde ikamet eden Levent Özen'in yavru iken alıp büyüttüğü Ankara kedisi, bayram sabahı kayboldu. Misafirlerin gelip gitmesi sırasında açık kalan kapıdan çıkan kedinin birilerince götürüldüğünü ileri süren Levent Özen, "Kedim kaybolunca bayram bize zehir oldu.

Bayramlaşmaya gelen misafirlerle de ilgilenemedik. 4 gündür aramadığımız yer kalmadı. Veterinerlere, belediyeye, zabıtaya, polis merkezine kadar bilgi verdik. Mahallede bulunan tüm apartmanların kapılarını çalıp kedimi sordum ama bulamadım. Yerel radyo ve televizyonlara da ilan verdim" dedi. Kedisinin adının 'Paris Hilton' olduğunu söyleyen Özen, "Kedimin adını Paris Hilton'u çok seven yeğenim koydu. Kedimizi bulana para ödülü vereceğim" dedi.

Yeni bir kedi almak istemediklerini kaydeden Özen, "Kaybettiğimiz kedimiz çok oyuncuydu. Yatağımıza gelip başucumuzda uyurdu. Ona çok alıştık, onun yerini başka bir kedi dolduramaz. Kedimin bulunmasını ve 4 gündür yaşadığımız eziyeti unutmak istiyoruz. Paris kaybolunca sanki evden cenaze çıktı. Herkes üzgün" dedi.

Özen, elindeki fotoğrafla karakola ve zabıtaya da müracaat ederken, caddelerde, sokaklarda ve otomobillerin altında kedisini aramaya devam ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kedinin degeri 200 ytl mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri