Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bestech 302 fta emu yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart bestech 302 fta emu yazılım

bestech 302 fta emu yazılım buna hangi yazılım atılır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bestech bt 302 fta ya başka hangi cihazın yazılımı atılır neden kimse yardımcı olmak istemiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı dogannec Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bestech bt 302 fta ya başka hangi cihazın yazılımı atılır neden kimse yardımcı olmak istemiyor
    İstemiyor degilde bilmiyorda diyebiliriz.Ben konunuzu yetkili isime gösterecem size geri dönüş yapılacaktır..:45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim haber bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fabrikası bile yazılım vermiyorki kim yardım edecek.maillere cevap vermiyorlar.uydudan güncellemeli diye bende aldım ama coğu kanalların ***leri güncellenmiyo bile.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lanet Olsun Bu Cihaza Aldığıma Bin Pişman Oldum.!é!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Slm Herkese Ark 1) Bestech 302 Uydudan Güncellemeli Bunun Için Ne Yapmalısınız Trt1 Kanalı üzerine Gelin Menüye Basın Tercihler O***leyin Uydudan Güncelleme Veya Ota Var Onu O***leyin Birdaha O*** Tusuna Basın Yükleme Baslıyacak Yükleme Bitince Kırmızı Tusa Basın Hafizaya Alın Biraz Bekleyin Sonra Receiver Kapatıp Acın Dediginde Arka Anahtardan Kapa Ac Uydu Alıcıs Acıldıgında Menü Bas 8888 Tuşla Bu Işlemi 2 Veya 3 Günde Bir Tekrarlayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bt 302 Acil

şenol Usta Bu Bt 302 Ye Başka Hangi Cihazın Yazılımı Uyar???

Acil Cevap Lütfen??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Amstrad MD 16100 PLUS aynı model ama bakın bu cıhaz uydudan güncelleme receiver

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sağol şenol Usta Ama.!!!!!

Alıntı senolusta Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Amstrad MD 16100 PLUS aynı model ama bakın bu cıhaz uydudan güncelleme receiver

SAĞOL ŞENOL USTA BEN NEDEN YAZILIM İSTİYORUM BT 302 NİN TELETEX İ MALESEF TÜRKÇE DEĞİL TÜRKÇE KARAKTERLERİ İÇERMİYOR.!!!!!!!!!!!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri