Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: FlyakiteOSX v3.5

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 FlyakiteOSX v3.5

FlyakiteOSX | 30MB - RS

TR: Bu program ile Windows işletim sisteminizin görünüşünü her yönüyle MacOS X'e dönüştürebilirsiniz.
    Pek çok Windows kullanıcısı, görünüm açısından hep bir adım önde olan MacOS X'e imrenir. Çünkü MacOS X arayüzü hem sadedir, hem de kullanışlıdır. Buna karşın MacOS X işletim sistemi, Apple tarafından üretilmeyen bilgisayarlara yüklenemez. MacOS X'i yüklemeden onun arayüzünün avantajlarını yaşamak istiyorsanız, FlyakiteOSX tam size göre...
    FlyakiteOSX arayüzü MacOS X'e dönüştürmek için sistem dosyalarını değiştirir, imleç, ses ve arkaplan desenleri kurar. Sistem dosyalarında değişiklik yapıldığı için ya yedek almanızı, ya da sistem geri yükleme noktası oluşturmanız, olağan sorunlar dolayısıyla sizin ve sisteminizin zarr görmesini engelleyecektir.
    Sade ve kullanışlı bir arayüz istiyorsanız FlyakiteOSX'i yüklemelisiniz.

EN: FlyakiteOSX is a transformation pack. It will transform the look of an ordinary Windows XP+ system to resemble the look of Mac OS X.
    The installer simply automates the process of replacing critical system files, setting registry tweaks, and installing extras such as cursors, sounds, visual styles, etc.

İNCELEME LİNKİ: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İNCELEME LİNKİ2: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum paylaşım için teşekkürler ama sen yüklememişsin anlaşılan ekran görüntüsü mac os x in görüntüsü yani tema görüntüsü deil yükledikten sonra resmini çekip ekleseydin güzel olurdu
    benim ekrandan çektiğim görüntü bu çok güzel herkese tavsiye ederim sesleri bile mac ın sesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri