Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý

Konu: Skibbe'ye yol göründü!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým lucescuyu oynattýðý futbolu sevmesem de her gittiði takýmda belli bi baþarý saðladýðý için takdir ederim ama rijkaard bambaþka bi olay. bu iki teknik adamý karþýlaþtýrmak bile suç benim gözümde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gs78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Rijkaard la sikibbe arasýnda bir fark yok bana göre illaki td deðiþicekse lucescu olmalý gerisi yalan
    bi kere rijkaard gelirse iyi olur aslýnda haklýsýn ama lucescu konusuna gelince o adama çok haksýzlýk etti gerek galatasaray olsun gerek bjk olsun o adam çok iyi bir teknik adamdý. her iki takým da o adamý harcadý aslýnda. bu zamana kadar gelen en iyi teknik direktörlerden biri.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence Skibbe biraz daha durmalý.Adamý hemen kesip atmayalým.Reykard derseniz barcelonayý baþarýya taþýdý ama... Barcelona zaten teknik adam olmazsada baþarýlý olur.Bu adam gelirse ilk önce Lincoln u kadrodan cýkarýr.Ronaldinho örneði gibi.Ben bi zaman daha Skibbe derim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum bi klübün önünde lucescu ve rijkaard seçeneði varsa bence rijkaardý seçmeli. sadece futbul açýsýndan deðil reklam açýsýndanda rijkaard harika olur...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serhat15 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkdaþlar boþuna atýþýyorsunuz çünki ikinizde haklýsýnýz
    arkadaþ sende nasrettin hocayý geçtin ha hocaya iki adam gelmiþ hoca biz aramýzdaki anlaþazlýðý gideremedik sen bize kadýlýk yap demiþler hoca birini dinlemiþ sen haklýsýn demiþ diðeri atýlmýþ hoca daha beni dinlemedin demiþ hoca onuda dinlemiþ sende haklýsýn demiþ hanýmý atýlmýþ hemen hoca öyle olurmu ikisinede sen haklýsýn diyorsun demiþ sende haklýsýn haným sende diye yanýtlamýþ HAKLI HAKSIZ HERKESE SELAMLAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fazla kurcalamayýn skibbeyle devam edelimö bence
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý konveks Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum bi klübün önünde lucescu ve rijkaard seçeneði varsa bence rijkaardý seçmeli. sadece futbul açýsýndan deðil reklam açýsýndanda rijkaard harika olur...
    o dediðiniz durum rijkaard için lige hazýrlýk döneminde olur galatasarayý baþka birinin tanýmtasýnada gerek yok ayrýca zaten tanýnýyoruz aslýnda sadece galatasaryýnda deðil türk futbolun devamlýlýðý yok önemli olan bunu baþarmaktýr lucescu tam anlamýyla devamlýlýðý olan bir hoca bakýn fenerbahçeye avurpa þampiyonu hoca geldi ne oldu hüsran beþiktaþa del boscue geldi sonuç hüsran rijkaard dediðin hoca türk futbolunun t sini bilmez tanmýasýda uzun zaman alýr iþ iþte geçer sanýrým anladýnýz artýk yazmýycam..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart saygýlar ustam!

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    fazla kurcalamayýn skibbeyle devam edelimö bence
    selametle
    ustam siz gerçekten bu dediðinizde gerçekçimisiniz bu adamla devam edelimde bu adamla süt kupasýna dahi gidemeyiz arkadaþlar rejkard diyor lucescu diyor ikisininde ayrý vizyonu var bana sorarsanýz ama sadece þunu bilir þunu söylerim reklam yapacaksanýz rejkardý þampiyon yapacaksanýz luce yi alacaksýnýz saygýlar!:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gecen sene kalli bu sene skibbe. 2 sezondur hocasýzýz zaten..
    Böyle iyi gidiyor.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri