Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
60 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Dreamboxta Kanallar Yan Yana Veya Sıralı Nasıl Ayarlanır?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler. emeğine sağlık...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Linkde bulunan konudaki uygulamaları yaparsanız kumanda üzerindeki help tuşundan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu bilgi işimize yarar teşekkürler .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ustalardan benim ricam mümkünse xxx kanalları gizleme veya buketlerden ***** bölümünü komple şifrelemek mümkünmü istediğin zaman da açmak bunlar açık olduğu müddetce kumanda kimdeyse karşısına çıkıyor bu sorunu çoğu kişinin yaşadığına eminim normal uydu cihazlarında şifreleme gizleme oluyorda Dreambox 500 S cihazda yapamadım bu cihaz hakkında fazla bilgim de yok kullandığım cihaz nex süper plus bu cihazda rahatlıkla yapa biliyorum bu saklama gizlemeyi eğer Dreambox 500 S cihazdada olur ise resimli olarak anlatılırsa emin olun ustalarıma minnettar olurum saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı coscos1222 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanallar Yanyana Gelsin

Dreamboxun ip adresini explorer in adres satırına yazıyorsunuz.Sonra dreamboxa kullanıcı adı şifre yazıp bağlanıyorsunuz(default root ve dreambox) sonrasında menülerden remote kısmına girip kumanda yı yeni açılan bir pencerede görüyorsunuz şimdi kumandadan ok tuşuna basıp kanal listesini açın sonra kumanda üzerinden video tuşuna basıp kanal listesi görünümünü değiştirebilirsiniz.
    her zaman kanalları degışık şekılde sıralıyordum help tuşu ıle ama sımdı sadece bastıgımda tusların ne anlama geldıgını gosterıyor acaba bunu nasıl duzeltebılırım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta yanyanaydı alt alta dediginiz gibi yaptıp açıp kapayınca yan yana oluyor hep aynısımı yapılması gerekiyor başka yolu varmıdır ustalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgiler için teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler hocam kanalları kendimize göre sıralama sansımız varmı

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri