Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456
60 sonuçtan 51 ile 60 arasý

Konu: Dreamboxta Kanallar Yan Yana Veya Sýralý Nasýl Ayarlanýr?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekürler ustacým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gerçekten saðol kardeþ çok faydalý bilgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart mrb

mrblar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

EmegÝne saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ip adresini yazdýðýmda enter dedim,mi bir sayfa açýlýyor root dreambox yazýyorum tamam diyorum control remote control o*** dediðimde kumanda resmi çýkýyor fakat kanallar görünmüyor,kumanda çýktýðýnda kanallarda gelmesi gerekmiyormu ne yazý,ki bunun nedenini bulabilmiþ deðilim daha önce böyle olmuyordu bilen arkadaþlar varsa nedenini açýklasýnlar.teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý coscos1222 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kanallar Yanyana Gelsin

Dreamboxun ip adresini explorer in adres satýrýna yazýyorsunuz.Sonra dreamboxa kullanýcý adý þifre yazýp baðlanýyorsunuz(default root ve dreambox) sonrasýnda menülerden remote kýsmýna girip kumanda yý yeni açýlan bir pencerede görüyorsunuz þimdi kumandadan ok tuþuna basýp kanal listesini açýn sonra kumanda üzerinden video tuþuna basýp kanal listesi görünümünü deðiþtirebilirsiniz.
    Hocam daha öncelerden laptop a dreambox ýn ip yi yazdým mý root dreambox yazarak baðlanýyordum. Þimdi bir türlü baðlanamýyorum. Aslýnda baðlýyorumda sayfayý birtürlü açmýyor nedeni nedir acaba? Flashwizard ile bacup atabiliyorum. Yani ip tv baðlanmada þifrede sorun yok. Ýnternet simgesi dönüyor dönüyor birtürlü kanal listesini göstermiyor. Teþekkür ederim.

Alýntý ufukbilek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    help tuþuna bastýnmý da deðiþiyor kanal listesi yanyana geliyor.
    Hocam yukarýda yazdýðým gibi bir türlü baðlanamadým sayfa dönüyor ama açýlmýyor. Ýp þifre herþey doðru olmasýna raðmen.
    Bunun için kanal listesini yan yana yapamýcam sandým ta ki yorumunuzu okuyana kadar.
    Help tuþu on numara oldu. Teþekkür ederim.
    Yalnýz pc den baðlanmamasý hâlâ sýkýntý.

Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri