Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/16 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
155 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Topfield > GoldMaster / GoldMaster > Topfield Dönüşüm Dosyaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çevrim yazılımını yükleyip goldmaster güncel emu yazılımlarından yükleyebilirsiniz...
    Yani flash ile alakası yok.Ben şimdi TF3000Fi yi Gold M.4150FTA ya dönüştürücü yazılımı bulup kurayımmı??sonra GM4150FTA yazılımımı yükleyim..YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı james_bond Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yani flash ile alakası yok.Ben şimdi TF3000Fi yi Gold M.4150FTA ya dönüştürücü yazılımı bulup kurayımmı??sonra GM4150FTA yazılımımı yükleyim..YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM
    İlk önce çevrim yazılımını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ...ardından goldmaster bölümünde 9000-4000 serisi güncel yazılımlar bölümüne git...güncel emu yazılımını alıp yükle...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlk önce çevrim yazılımını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ...ardından goldmaster bölümünde 9000-4000 serisi güncel yazılımlar bölümüne git...güncel emu yazılımını alıp yükle...sevgilerimle...
    Çok sagol kardes....:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar TF3100 FE fta bu cihaz hangi golmaster modeline çevrilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pleas soft for Topfield TF-4100FI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

topfield 3000FEİ cihazı goldmaster hangi modele dönüştürebilirim.cihaz sistem bilgisinde loader 203 olarak görünüyor.burada verilen dosyayı denedim error veriyor.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Gm 4350 Fta Var Yeni Aldım Buna Topfıeld Yzılım Atmışlar Topfıldın Hangi Modeli Bilmiyorum Nasıl Anlıycagız Yazılım Denedim Almıyoor Enteryal Eror Diyor Yazılım Atma Programında Lütfen Yarım Tf 3000 Diye Geçiyor Forumda Ama Hangisi Bilmiyorum Yardım Ederseniz Sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bı arkadasa lazımdı ıyı oldu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende TF4000Fi topfıeld cihaz var sinyal birgeliyor bir gidiyor yani lnb voltajı kesiyor birde ne yazılımı atabilirimcihaz bilgisinde [ sistem bilgisi:500 ]yükleyici versiyonu:L1.12. cihaz versiyonu:v5.0.60 uygulama versiyonu B-MSFI4 5.05.36 YAZIYOR .şimdiden teşekkürler. msn adresim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 5/16 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri