Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/16 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon
155 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Topfield > GoldMaster / GoldMaster > Topfield Dönüþüm Dosyalarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TARANTÝNO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Çevrim yazýlýmýný yükleyip goldmaster güncel emu yazýlýmlarýndan yükleyebilirsiniz...
    Yani flash ile alakasý yok.Ben þimdi TF3000Fi yi Gold M.4150FTA ya dönüþtürücü yazýlýmý bulup kurayýmmý??sonra GM4150FTA yazýlýmýmý yükleyim..YARDIMCI OLURSAN SEVÝNÝRÝM

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý james_bond Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yani flash ile alakasý yok.Ben þimdi TF3000Fi yi Gold M.4150FTA ya dönüþtürücü yazýlýmý bulup kurayýmmý??sonra GM4150FTA yazýlýmýmý yükleyim..YARDIMCI OLURSAN SEVÝNÝRÝM
    Ýlk önce çevrim yazýlýmýný Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ...ardýndan goldmaster bölümünde 9000-4000 serisi güncel yazýlýmlar bölümüne git...güncel emu yazýlýmýný alýp yükle...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TARANTÝNO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýlk önce çevrim yazýlýmýný Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ...ardýndan goldmaster bölümünde 9000-4000 serisi güncel yazýlýmlar bölümüne git...güncel emu yazýlýmýný alýp yükle...sevgilerimle...
    Çok sagol kardes....:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar TF3100 FE fta bu cihaz hangi golmaster modeline çevrilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pleas soft for Topfield TF-4100FI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

topfield 3000FEÝ cihazý goldmaster hangi modele dönüþtürebilirim.cihaz sistem bilgisinde loader 203 olarak görünüyor.burada verilen dosyayý denedim error veriyor.yardýmlarýnýz için þimdiden teþekkürler.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba Gm 4350 Fta Var Yeni Aldým Buna Topfýeld Yzýlým Atmýþlar Topfýldýn Hangi Modeli Bilmiyorum Nasýl Anlýycagýz Yazýlým Denedim Almýyoor Enteryal Eror Diyor Yazýlým Atma Programýnda Lütfen Yarým Tf 3000 Diye Geçiyor Forumda Ama Hangisi Bilmiyorum Yardým Ederseniz Sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bý arkadasa lazýmdý ýyý oldu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende TF4000Fi topfýeld cihaz var sinyal birgeliyor bir gidiyor yani lnb voltajý kesiyor birde ne yazýlýmý atabilirimcihaz bilgisinde [ sistem bilgisi:500 ]yükleyici versiyonu:L1.12. cihaz versiyonu:v5.0.60 uygulama versiyonu B-MSFI4 5.05.36 YAZIYOR .þimdiden teþekkürler. msn adresim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 5/16 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri