Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Stream 12.01.a5

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Stream 12.01.a5

Selamlar bugün çatıya çıktım Eutelsat w2 uydusunu aradım ama maalesef bulamadım onun yerine Astra 19 derece uydusunu buldum yazılımım stream yazılım dolasıyla kanal listesi yükledim güncel diye ama maalesef güncel değilmiş çoğu kanallar listede yok arama yapınca da stream yazılımda listede hangi frekanslar var ise onları arıyor manuel olarak girdim.Sormak istediğim şu Premiere paketinde sinyal yok Marmara bölgesindenim anten 90lık sinyal kalitesi 78-80lerde Taqilla ları da manuel olarak frekans girince buldum!!!Streamdan kurtulayım dedim olmadı geri dönüşüm yazılımı yüklemeye çalıştım orjinal yazılımını kaona nedense olmadı.Astra uydusunda sifreli olan kanallardan hangiler izlenir ve bu sifreler public mi Kke+ vardı sayfada onu bulamıyorum izlenecek uydu kalmadı mı artık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım premıerlerı 90 lıkla alabilirmisin bilmiyorum ama eğerki frekansta sinyal yoksa stream yazılımından değildir. astrada premıer harıç ***le izleyebileceğin kanal yok . sen bu cihaz için sırıus ve veya thoru seç bana kalırsa.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolasın arkadaş taqilla paketinin sinyalleri cok yuksek şifresiz izlenecek kanallar da yoksa başka uyduya bakıcam artık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Premierlerin hepsini değil 90'lık çanak 120'lik çanakla bile alamazsın en iyisi thora çevir çanağını

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merci pour vos recherche

Kullanıcı Bilgi Menüsü

digital+ paketini nasıl çekiyor peki ben hotbirt ten kurtulayım dedim bu astra uydusu ondan kötü imiş demek hellasat veya hispasat uydusu 90 lık la sinyal alınır mı peki?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri