Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arasý

Konu: Genelkurmay, Taraf gerginliði büyüyor...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar zaten býçak sýrtýnda bi tartýþma oluyor mevzunun derinliði ve ehemmiyetinden dolayý,birde kalkýp onu yaparým bunu yaptýr istersen tarzý atýþmalara girmeyin...

2. 19-10-2008, 01:25

Sebep
    gereksiz polemýk mesajý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mesajlar incelenýyor merak etmeyýn. biribiriniz ile sürtüþmeyý býrakýn.

konuya gelýnce kör olan bile taraf gazetesýnýn belli kesýmlerýn maþasý uaþaðý olduðunu anlar. onlarýnki cesaret deðil sadece hayýnlýk. bu gibi konular için birbirinizi kýrmayýn. bu haýnler burda bile sizlerý görup nasýl birbirinize düþtüðünüzü görup sevýnýolar. bunun içindirki bunlara o zevki tattýrmayýn birlik ve beraber olursak bu vatana kýmse dokunamaz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim demek istediðim ortada hoþlanýlmayan bir durum varsa buna hakaretle karþý çýkmanýn bi anlamý yok... yüzde yüz haklý olsan bile "þerefsiz" gibi bi kelimeyi yorumuna katýyorsan haksýz duruma düþersin... zaten karþý "tarafýn" yapmak istediði bu; sinirleri germek...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

herneyse aranýzdaký tartýþmayý býrakýn devam ederse forumdan uzaklaþtýrýlýrsýnýz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar ya bilmeyerek bu tür oyunlara alet oluyorsunuz. Ya da bilerek bu "The Wasington Taraf" paçavra gazete gibi provakatörlük yapmaya çalýþýyorsunuz. Sebebine gelince;
    1- Bu gazete CIA ve Fetullah Gülen iþbirliði ile finanse edilen bir paçavradýr. Bizim, din taciri medyamýz açýktan orduya direk laf söyleyemeyordu. Türk halkýnýn ezici çoðunluðu baðrýndan çýkardýðý ordusuna güveni tamdý. Ve bu ordu ABD'nin tekerine çomak sokmuþtu, tezkereyi geçirtmemekle. Ne yapýlmasý gerekiyordu? Ordunun halkýn gözündeki itibarýný düþürmekti. "THE WASÝNGTON TARAF" çýktý çýkalý devamlý orduya saldýrýyor. Ordudaki sorumsuz bir kiþiden hareketle, sizler gibi halkýn beyninde acabalar uyandýrmak. Bu durum sizcede anlamlý deðil mi? Gazetenin finansmanýný da ABD vatandaþlýðýna yatmýþ emekli vaiz, þimdilerde ise ABD'de "vasýflý iþçi" olarak kalan zatýn elemanlarý vasýtasýyla yaptýrmaktý. Dikkat ediyor musunuz bilmem, TSK'ya gelmesi gereken anlýk istibarat nedense hep bu malum gazeteye servis ediliyor. Daha hala uyanamadýnýz mý? Amaç milletin kafasýnda daha çok acabalar uyandýrýp, orduya olan güveni sarsmak. Sivil olanlarý nasýl olsa "HERYEREKON DAVASI" ayaklarýna toplayarak susturmak kolay.
    Þimdi bu gazetede yazanlarýn secerelerine bir baktýnýz mý? Sanmýyorum. Baksaydýnýz böyle ileri-geri yazmazdýnýz. Bunlar sözde demokratlar deðil mi? ABD emperyalizminin Irak'ta yaptýklarýna dair böyle tantanalý bir baþlýk attýklarýný gördünüz mü hiç? Ya da þu meþhur Guantelama toplama kamplarý hakkýnda? Göremezsiniz asla.
    2- Bunu mal bulmuþ maðribi gibi sevinip, ellerini ovuþturarak orduya saldýrmakta neyin nesi? Yukarýda bazýlarý "bu ordu bizim ama...." Amasý, mamasý yok kardeþim. Bu ordu Yunan ordusu mu ki böyle acýmasýzca saldýrýyorsunuz? Bana secerenizi burda açýklatmayýn. Sizlerin neden karýnlarýnýzýn aðrýðýný ve bu nedenle cümlelerinizin sonuna amalarý, acabalarý koyduðunuzu söyletmeyin adama. Birkaç sorumsuz kiþiyi bahane ederek bu milletin ordusuna küfredemezsiniz. Haddinizi bilin kardeþim. Sýkýyorsa bir Amerikalý gazeteci bizim satýlmýþ yazarlarýmýz gibi yazsýn bakalým. Baþýna neler geliyor ABD'de.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (19-10-2008 Saat 02:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    herneyse aranýzdaký tartýþmayý býrakýn devam ederse forumdan uzaklaþtýrýlýrsýnýz.
    Sn Volkan kimseyle tartýþmaya niyetim yoktur ben TÜRK OÐLU TÜRK'ÜM
    benim ASKERÝME KÝMSE LAF SÖYLEYEMEZ . ÝÞTE OKADAR. BEN BAÞIMI YASTIÐA KOYAR KOYMAZ UYUYORSAM BU BENÝM TSK am sayesindedir benim yazdýðým mesajda polemik konusu olacak bir durum yoktur. bunuda böyle bilin.
    þimdi beni uazaklaþtýrabilirsiniz.GÖNÜL RAHATLIÐIYLA. Mesajýnýzý bekliyorum.
    BENÝM ÜLKEMÝN ASKERÝNE KÝMSE LAF EDEMEZ ÝÞTE OKADAR.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþim, Volkan arkadaþ seviyeli bir þekilde götürün tartýþmayý demek istiyor. Kýrmadan dökmeden tartýþýrsak kimse kimseyi banlamaz. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mesajlar seviye ve düzeyden çýktý gene
    buradaki tartýþýlan durum çok baþka ama üzülerek belirteyim
    gene ayný kýsýr döngüye çevrildi. konu kapanmýþtýr.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri