Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: stream dan nasýl cýkarým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart stream dan nasýl cýkarým

arkadaþlar sanýrým stream yazýlýmýnýn devri kapandý artýk güncel yazýlýmlar cýkmýyor stream den hangi yazýlýmla sunny orjinal yaýlýmý hangisini yüklesem stream dan cýkarým tvlerin frankaslarýda hep durmadan deðiþiyor manüel aramada stream yapmýyor en iyisi kendi orjinal yaýlýmýna gecmek

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kahmel Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar sanýrým stream yazýlýmýnýn devri kapandý artýk güncel yazýlýmlar cýkmýyor stream den hangi yazýlýmla sunny orjinal yaýlýmý hangisini yüklesem stream dan cýkarým tvlerin frankaslarýda hep durmadan deðiþiyor manüel aramada stream yapmýyor en iyisi kendi orjinal yaýlýmýna gecmek
    aþagýdaki adreste sana uydun dönüþüm yazýlýmlarý var arkadaþým oradan sunny dönebilirsin

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki reis bu kaon marka cihazlar için geçerli mi stream yüklü bende de ve bir defasýnda denedim baþka yazýlým yüklemeye ama baþarýsýz oldum.12.01.a5

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yine denedim enginer modda kaon orjinal dönüþümlü yazýlýmý dowloandý yüklüyor ama flasha geldiði sýrada Uncompressing yazýyor ERR::Unzip ve cihazda da FAIL yazýsý çýkýyor
    ne yapmam gerekiyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BL 219 dosyasýný yükledinizmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet kaon dönüþüm yazýlýmý hata veriyor sunny yazýlýmýný yükledim tþkrler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri