Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Prog DVB Soru ve Sorunlar..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart progdvb ye turksat 3a yı nasıl yuklerım

yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hatkenli84 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkurler
    arkadaş haklı Progdvb yi nasıl yapacağız Ben soracaktım bizden önce davranmış arkadaşımız..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaş haklı Progdvb yi nasıl yapacağız Ben soracaktım bizden önce davranmış arkadaşımız..
    Siteye girebilsek yardım edecezde giremiyoruz anlık girişler 2 dk olarak belirledik yine cok giriş var malesef.Turksat olayı bomba yarattı sanırım site 3-4 gun kapalıda kalabilir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Siteye girebilsek yardım edecezde giremiyoruz anlık girişler 2 dk olarak belirledik yine cok giriş var malesef.Turksat olayı bomba yarattı sanırım site 3-4 gun kapalıda kalabilir.
    Gündüz hiç giremedim.
    anca gece girebildim...
    Offf kötü oldu böle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdilik bununla idare edin içinde 27.10.2008 tarihli güncel 69 tp bulunmaktadır.
    indireceğiniz dosyayı C:\ProgDVB\Transponders klasörünün içine atıyorsunuz.
    sonra progDVB yi çalıştırıyorsunuz türksat uydusunda tarama yaptırıyorsunuz, taramaya başlamadan önce eski kanal listenizi siliniz mükerrer sinyalsiz kanallar sisteminizde kalmasın.
    kolay gelsin iyi seyirler.

türksat 2A. 3A

pc.formatladığım için benim kart şuanda çalışmıyor deneyemedim işinizi görecekmi bakın isteseniz
    Konu yargıç_1 tarafından (28-10-2008 Saat 08:04 ) değiştirilmiştir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben sana söyledim usta

yargıç_1

usta işe yarar tp listesini vermişsin prog dvd de tarattıklarında o tp leri yoklucak varsa sinyal makina alır.

Ama hep derler tv kartında frekansları elle girmek makbul diye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

160 civarında kanal bulduğu yazıyor yorumlarda

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yargıç_1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    160 civarında kanal bulduğu yazıyor yorumlarda
    270 kanal bulması gerekiyor.

69 tp bulunmaktadır diyor.Normal de uyduda 74 tp faliyette şuan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu sky star 2 ye türksat 3a daki yeni kanalları nasıl yükleyeceğiz progdvb yi şimdi kurdum ama bi sadece trt 1 ve eski geriye kalan tpler var diğerleri çekmiyor yeni kanalları ekleminin bi çaresi yok mu?teşekkürler
    Konu ŞAVKÇI09 tarafından (13-11-2008 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türkat 3A listesini progdvb de Channels klasörü içine yükle

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri