Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Prog DVB Soru ve Sorunlar..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar burada en günceli var (Uydu Rehberi KingOfsat) bu gün güncellenmiş
    Konu ievsan tarafından (13-11-2008 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı classnadir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    progdvb 5,13 kullanıorum güncel kanal listesi nerden bulabilirim teşekkürler özellikle TNT kanalının olmasını istiorum sonradan ekliorum fakat olmuor
    Kanal listeleri için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Alıntı canseven67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu mesajı bi allahın kulu görmemiş

Bir Allah'ın kulu görmemis.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ProgDVB ile ilgili soru ve sorunlarımıza bu baslık altında devam edelim..Daha düzenli bir DVB-S bölümü ortaya cıkacaktır..

Tesekkurler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar progdvb den bir kanal açtığımda '' pin bağlantı hatası , source AC3 filter! in diye bir hata veriyor...tamamı tıkladığımda kanal açılıyor ama devamlı bir takılma sorunu oluyor...bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım pcde codec yok ondan olabilir codec yükleyin düzelir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu hallettim...fakat şimdi ne zaman bi kanal açsam 5 6 saniye sonra takılmalar meydana geliyor...tekrar tekrar kurmama rağmen sorunu halledemedim...bunun bir çözümü varmı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sinyallerde gidip gelme oluyosa yapar bide codeclerde yapar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaslar rormattan sonra aver tv kartımı kurdum ancak ***li kanalları acmıyor inatediyo bende v pulugın & my teahtrayı kurdum sınyal almıyor 3-6 pur dvb ındırdım arap corbasıgibi olduya bır yardım eden varmı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nurolavci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaslar rormattan sonra aver tv kartımı kurdum ancak ***li kanalları acmıyor inatediyo bende v pulugın & my teahtrayı kurdum sınyal almıyor 3-6 pur dvb ındırdım arap corbasıgibi olduya bır yardım eden varmı ?
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

burayı incele arkadaşım verdigim linkteki programı yükleyin avermeida için en uygun programdır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam win 7 64 bit işlletim sisteminde son çıkan 64 bit prog dvb6.31.1 versiyonunda plugins klasörüne pluginleri attığım halde görmedi vplug da denedim ama olmadı bu konuda yardımlarınız bekliyorum teşekkürler

Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri