Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Prog DVB Soru ve Sorunlar..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım elinizdeki plugins kalsörünü upload edip buraya veririmsiniz bi bakmak istiyorum plugins klasörünü içinde neler var ayrıca server varsa eger serverı o klasörden alın yada bi ekran yakalayıcıdan resim çeksenizde olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir arkadaş bunu dnemiş olmuş bende olmadı
    pip kılasörlerine dokunmadan direk plugins dosyasının içine atın arkadaşlar
    vplug installe olan 242 versiyonunu proğram yolunu göstererek yükleyin

C:\Program Files\ProgDVB/plugins ++readme dosyasını değiştirmeden olduğu gibi bırak deyin yoksa hata veriyor
    adımlarını kullanarak yükleyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

232 sürümü plugins bunda çalıştı
    ----------------

bir arkadaş bunu dnemiş gene bende olmadı
    ben başardım. en sonunda yaptım.

DVBDream programının plugins klasörünü olduğu gibi kopyalayıp Pro DVB içindeki ile değiştirdim ama pip00 gibi klasörleri tamamen sildim. ve çalıştı.
    --------------------
    ilgin için teşekkürler usta plugin klasörünü aşağıda verdim inşallah sonuca ulaşırsın haberini bekliyorum teşekkürler
    MD5: 7823A7C6FD46798687EE47F85C86E0B0

plugin olarak hepsini denedim ama görmedi (hadu, flaycam (lisanslı). acamd.
    64 bit
    vplugun çalışması için bunuda yükledim ama sonuç yok
    Konu burakvi tarafından (21-01-2010 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi plugins teki pıpleri silmenize gerek yoktu bence çünkü pıp kanlında şifreli kanal izleyemeyeceksiniz.. bence dvbdreamı tekrar kurun ve daha sonra
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu linkteki dosyayı indirin pıp00 a yükleyin plugins klasörünün en sonunda copy ms dos uygulamsı var ona tıklayın tüm pıplere yüklenecektir..

Rapıd hata veriyo benim verdigim pluginsi deneyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendeki
    sorun dvb dremde değil win7 de yani çıkan prog dvb 6.31.1 64 bit olanı da plugin eklentisini göremiyorum sorunum bu usta teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu sorun hakkında bilgisi olan yokmu acaba deneyen ve yapan arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vplug 2.4.2 yii setup olarak mi yüklediniz yoksa direk olarak pluginsin i.ine mi attiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

progdvb plugins klasörünü göstererek setup olarak yükledim içine hduyuda attım ama olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

MRB. ProgDVB programında yeni tps ekleme nasıl yapılıyor acaba? tarmada bazı kanallar cıkmıyor. transponder'de tps uzerıne gelerek arama yaptıgımda olmayan kanalları buluyor. ancak örneğin show tv gibi bazı kanalların tps'si mevcut değıl ( 11964 H 5925 ) ve aratamıyorum. yanı show tv'yi seyredemıyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alınganlıgımı bagıslayın ama nedense sorularım cevap alamıyorum. ben mi cok fazla soru soruyorum acaba..? tabı kı kımsenın cevap yazmak gıbı zorunlulugu yok ama konu hakkında bılgı sahıbı olan bırılerı vardır mutlaka dıye dusunuyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    MRB. ProgDVB programında yeni tps ekleme nasıl yapılıyor acaba? tarmada bazı kanallar cıkmıyor. transponder'de tps uzerıne gelerek arama yaptıgımda olmayan kanalları buluyor. ancak örneğin show tv gibi bazı kanalların tps'si mevcut değıl ( 11964 H 5925 ) ve aratamıyorum. yanı show tv'yi seyredemıyorum..
    Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    alınganlıgımı bagıslayın ama nedense sorularım cevap alamıyorum. ben mi cok fazla soru soruyorum acaba..? tabı kı kımsenın cevap yazmak gıbı zorunlulugu yok ama konu hakkında bılgı sahıbı olan bırılerı vardır mutlaka dıye dusunuyorum
    Türksat şebeke tarama frekansını denediniz mi ?(11962 v 3333)

Sayfa 7/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri