Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
77 sonuçtan 71 ile 77 arası

Konu: Prog DVB Soru ve Sorunlar..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Türksat şebeke tarama frekansını denediniz mi ?(11962 v 3333)
    hatırlayamıyorum..bır denıyeyım bakaıım.
    sagol HCakır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Türksat şebeke tarama frekansını denediniz mi ?(11962 v 3333)
    bu frekansta sinyal yok gösterıyor.n ya herhalde ben bu prog dvb 'yi kullanamıyorum. diğer butun kanallar var birtek show tv yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

prodvd hotbirt nasıl cözecem yardım edermisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

transp.ekleyerek kanal taraması yapmak için; Menüden transp. taramayı seçip gelen pencerede LOCK sekmesine basın. girmek istediğiniz frekans bilgilerini ilgili yerlere girin. bilgileri doğru girdiyseniz üstteki sinyal göstergeleri + ya geçer . ve taramayı yapıp OK(tamam) ile çıkın. Kanallar listenin en sonuna eklenmiş olarak çıkar.

Not: kanal liste özelliklerinden ,Caption/Numbers ve Transp. seçeneklerini seçerek listeleme yapmış olmanız halinde bu şekilde tek tek tüm frekansları kontrol edebilir(Skyİtalia gibi gereksiz olanları silebilir/Ya da DVBS-2 -TvKartınız desteklemiyorsa-) ve kanal listesini daha verimli hale getirebilirsiniz...
    Listede ismi hatalı olan kanala sağ tıklayıp chnl.propt.-özellkl.nden update e tıklayın isim düzelir.OK.ile çıkın.yine burada birden fazla dilde yayın yapılıyorsa istediğiniz dili seçip diğerlerini silerek(edit) ve auto update kısmındaki tık ı da kaldırarak sabit bir hale getirebilirsiniz.(bunun faydası bazı yayınları kaydettiğinizde ve hacim çok büyük olduğundan convert yada edit etmeniz gereken durumlarda bazı programlar 2.-3. sıradaki dilleri görmüyor ve sessiz film gibi işlem!yapıyor(ilk sıradaki dil ise problem olmuyor)ya da tek dil ise... ayrıca şebeke frekansı olarak bazen 11962 yerine 11963 girmek gerekiyor...
    Konu mertilus tarafından (29-11-2010 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: ek bilgi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

prgdvb nin 6.49.9 sürümü black osd skin seçeneğiyle çok hızlı donmasız ve bloke olmadan çalışıyor...(Nihayet..!) fakat 6.50 sürümü sürekli hata verip kapanıyor... yükleyeceklere ek bir bilgi olsun... kanal isimleri ve yanlış kanalların yanlış frkns.da olma problemi maalesef devam ediyor!.. benim deneyerek bulduğum son çözüm ise; prog.ı kurup disekleri-uyduları tanıttıktan sonra hazır gelen kanal listelerini her uyduya girerek proprt.den veri tabanından kaldırın .ve yine herhangi bir uydusat sitesinden o uydu için son güncel transpordrleri sırayla tek tek kanal taramaya girerek taratın ok ile çıkın . hiç hatasız ve en güncel kanallara sahip olursunuz...( hazır kanal listesindeki bazı kanalları sildiğinizde yada adlarını değiştirdiğinizde -sebebi meçhul!- yine programda daha sonra hatalara neden oluyor ve bloke oluyor) bu dediğim yolu izlerseniz bu bloke olma probleminden de kurtulursunuz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşklerrr kardeş

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri