Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kaybolan veya bırakılan kedi gelirmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 Kaybolan veya bırakılan kedi gelirmi?

Arkadaşlar dün bizimkiler kediyi bizim bölgeden 1 saat uzaga bırakmışlar kardeşim ve ben çok üzüldüm sabah gittim o bırakılan yere ama bulamadım kedilerin yıldızlara bakarak evi vuldugunu duydum bu söylem dogrumu yada böyle birşey basınıza geldimi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bu konu doğru artık yıldızlardan mı bilemem fakat kedilerin geldiği doğru çünkü benimde başıma geldi 30 km uzaklıktan bir haftada geldi üç veya dört gün bahçede durdu sonra tekrar yanımıza geldi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kedilerin duyuları insanların 10 kkatıymış yani kediler geçte olsa bir şekilde seni ve evi bulabilir
    ama biraz yorulması ve aşama kaydetmesi gerek
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ievsan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet bu konu doğru artık yıldızlardan mı bilemem fakat kedilerin geldiği doğru çünkü benimde başıma geldi 30 km uzaklıktan bir haftada geldi üç veya dört gün bahçede durdu sonra tekrar yanımıza geldi.
    Sn hocam ne kadar sürede geldi bilgi verebilirmisin 3 gun oldu su an kedimiz gelmedi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam sen onu boşverde kediyi bıraktığınız yer tekın bir yer değilse yolda başka şeylerde başına gelmiş olabilr. hevesını kırmmıyayım uzmiyeyım ama arabası var köpeği var insanı var.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne oldu kedı geldımı yaw!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim kedim yaklaşık 1 ay önce balkondan düşüp ortadan yok oldu veterineri aradık gelirmi diye veteriner hamile olunca gelir deedi hamile olmaları 6 aylıktan sonra başlıyomuş bide size sorayım dedim geri gelirmi kedim acil cevap lütfen (balkonumuz yaklaşık 11-12 metre)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kediler ne kadar süredir sizdeydi???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hemen kısaz sürede geri gelmese bir kaç gün bekle kesin geri gelecektir. yahu bizde en az 5/6 kedi var ailem gil her sefer yemek veriyor diye sık sık gelmeye başladılar. b en bir an önce gitselerde kurtuluyum diyorum. sen isekedinin geri gelmesini istiyorsun. kediler iyiyde. yemek yemeye geldiyim zaman şu müyavlarından tiksiniyorum yav.....
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konuyu acan bendim kedi 5 yıl oldu gelmedi onun bir tane yavrusu anne oldu sonra 2 kedi dogurdu anne kedide gitti sonra o 2 kedide halen bizdeler 4 yıldır bakıyoruz elimizden geldikçe bahcemizde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri