Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Baff 6000 Gold

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Baff 6000 Gold

Arkadaşlar yeni almış olduğum bu ürün hakkında yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 3 hafta önce bir internet sitesinde baff 600 Gold marka cihaz aldım, kurulumu için elektronikçileri çağırdım, cihaz kuruldu fakat 33 derece doğu uydusunun Şırnak'tan alınamayacağı söylendi, bunun üzerine ilgili firmayı arayıp durumu izah ettim bana 33 derece yerine 21 derece doğu uydusunuda kullanabileceğim söylendi ve ben yeni bir çanak anten alarak 21 derece doğu uydusunu ayarlattım fakat normal fta kanallarının dışında hiçbir şey çözmüyor yani söylenen paylaşımları alamıyorum ve ben tekrardan ilgili firmayı aradım bana bu uydunun yeni bir cihaz olduğunu ve 21 dereceden gücellemenin olmadığını söylediler şu an mağdur durumdayım ve cihaz elimde kaldı. Tüm forumları araştırdım fakat yeterli bilgileri alamadım ben şimdi bu cihazı ne yapayım bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa paylamak istiyorum. Vereceğiniz yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım sen araştırma yapmamaışsın bulunduğun bölgeye göre araştırma yapman grekıodu. bu cihazlar uydudan palaşımlı ve dedğin gibi paylaşımıda 33 dereceden alıo. eğer o uyduyu 150 cm lık bir çanakla alabilirsen prolemın çözulur. alamazsan cihaz bir fta cihaz olarak kullanıorsın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım sen araştırma yapmamaışsın bulunduğun bölgeye göre araştırma yapman grekıodu. bu cihazlar uydudan palaşımlı ve dedğin gibi paylaşımıda 33 dereceden alıo. eğer o uyduyu 150 cm lık bir çanakla alabilirsen prolemın çözulur. alamazsan cihaz bir fta cihaz olarak kullanıorsın.
    Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. Ben firmayı aradım ve bana 21,6 derece doğu uydusunuda kullanabilirsin dediler, ama şimdi soruyorum olmaz diyorlar. Kısacası tüketici kaklarını devreye sokmamız lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım elinizde bir kayıt yoksa çabanız boşa gider. size sadece aratırma yapmanız gerektığını söleceklerdır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilginize teşekkürler. Olan olmuş zaten, umarım yeni cihaz alacak olan arkadaşlara bir örnek olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar cihazım düzeldi, biraz ağır menüsü var ama güzel kanalların çoğunu gösteriyor. Firmayı aradım bana 21.6 derece uydusuna göre yazılım gönderdiler yükledim.loldu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı?
    1-Uydu ekleme, silme ve uydu ismi değiştirme,
    2-Kanal ismi değiştirme
    3-Pc den cihaza-cihazdan pc ye kanal listesi ekleme
    4-Arka fon resmi ekleme
    Bu cihazda bu işlemler yıpalabiliniyor mu, yapılıyorsa nasıl? Bilgisi olan bizimle paylaşırsa iyi olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bendede aynı sorun var yardımınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mekan73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar cihazım düzeldi, biraz ağır menüsü var ama güzel kanalların çoğunu gösteriyor. Firmayı aradım bana 21.6 derece uydusuna göre yazılım gönderdiler yükledim.loldu.
    yazılım hakkında yardımını bekliyorum bendede aynı sorun var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yazar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım hakkında yardımını bekliyorum bendede aynı sorun var
    Öncelikle 21.6 derece doğu uydusunu doğru ayarladığından emin ol, sonraki işlemlere gelince
    1.cihazı arka anahtardan kapat
    2.arkadaki 2 küçük düğmeyi yukarı kaldır
    3.pc ile rs232 bağlantısını yap
    4.yükleme loaderini aç ve yazılımı seç
    5.cihazı arka anahtardan aç yazılım yüklenecek ve cihaz açılırken herhangi bir kanalın üstünde kumandadan 9339 tuşla ekrana bir menü gelecek oradan card shar. seçeneğinin üstüne gel ok de ve bir menü daha açılacak oradan aşağıya in sonlara doğru notth yazılan bir yer var onu ok le cihaz birşeyler kaydedecek, kaydedince mct veya s.view paylaşımdaki herhangi bir kanalın üstüne gel ve cihazı arka anahtardan kapat cihazı açmadan o küçücük iki düğmeyi takrar aşağıya indir ve cihazı arka anahtardan aç şifreki diye bir uyurı gelecek ekrana biraz bekle çözecektir. 21.6 derece uydusundan gelen kabloyu o küçük düğmelerin hemen yanındaki girişe bağla orası da çok önemli. Eğer yazılımı ve yükleme loaderini istiyorsan bana emailini gönder sana email atayım.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri