Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: opentel osd 3000fl yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart opentel osd 3000fl yardım

opentel osd 3000 fl receiverema kanal tablosu yüklemeye çalıştım ve yüklenemedi. ekranda yeşil ağırlıklı renk geldi.kumanda da işlemedi. kurtarma yazılımı atmayı denedim,yine düzelmedi. (3000 fta kurtarma yazılımı). şimdi ise ön panelde tek çizgi var. cihaz açılmıyor. acaba bu durumu nasıl düzeltebilirim.? hangi yazılımı atmam lazım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım flaş yazılımı zarar görmuş kurtarma yazılımı işe yaramaz flaşın ya jtak yada sökulrek flaşh programmerde tekrar programlnması laızm. teknık servıse başvurun.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım flaş yazılımı zarar görmuş kurtarma yazılımı işe yaramaz flaşın ya jtak yada sökulrek flaşh programmerde tekrar programlnması laızm. teknık servıse başvurun.
    evet. dün servise hallettirdim arkadaşım. başı çok kalabalıktı aldım gittim uyduyu. ama bu seferde sinyal yok. sinyal almıyor. menüden girip tuneri de resetledim yine almıyor. acaba ne gibi sorun vardır? nasıl halledebilirim? yazılım atsam düzelirmi??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım kaç tane canak kullanıon 2 ise dıseg ayarlarını yapman gerekır

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım kaç tane canak kullanıon 2 ise dıseg ayarlarını yapman gerekır
    ben bu işi yapıyorum. 4 yıldır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tomas57 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben bu işi yapıyorum. 4 yıldır
    tamam yapabilirsın ama ben nerden blıeyım arkadaşım bız burda aklımıza gelen noktaları sana yazıom. varsa bildiğim bişi onu aktarıom. sana kötu bişimi dedik yada bilmıyormusun dedik. lutfen kırıcı olmuyalım brda bilgilerımızı paylaşıyoruz.

ayrca flaşı yukleyen yere tekrar cihazı getırın flaşı tekrardan silip yukesınler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ustam.burda çoğu sorunumuza herkes ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. herkesin emeğine sağlık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri