Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: finest yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart finest yardım

sayın üstadlarım Birincisi bende finest 9000 cihaz var manuel tp arama ve otomatik taramalarda bazı transponderleri sinyal olduğu halde kanalları bulmuyor ekranda hata yazısı geliyor. Cihaz bana fabrika ayarlarına geri döndürülmüş halde geldi.İkincisi adsl den güncelleme için kabloları takıp ıp numarasını yazmamız yeterli oluyormu başak işlem yapacakmıyız şimdiden teşekkürler ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın üstadlarım Birincisi bende finest 9000 cihaz var manuel tp arama ve otomatik taramalarda bazı transponderleri sinyal olduğu halde kanalları bulmuyor ekranda hata yazısı geliyor. Cihaz bana fabrika ayarlarına geri döndürülmüş halde geldi.İkincisi adsl den güncelleme için kabloları takıp ıp numarasını yazmamız yeterli oluyormu başak işlem yapacakmıyız şimdiden teşekkürler ederim.
    Guncelleme iin ip numarasını yazman yeterli tabiki modemden cıkış verdigin ip numarasını. Finestlerde genel bir sorun var sanırım son yazılım varsa yükle olmaz ise cihaza reset atıp tekrar taratman
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım cihazı tekrar resetle ve hazır kanal listesi yukle önemliler kısmında arabağlantı hub tanıtılması mevcut.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri