Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
52 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: XP PRO SP3-TR-Katýlýmsýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn oldsman hocam perfekt xp yi kurdum bugün nod32 nin güncellmesini yaptým sürekli saðda viriüslü dosya bulduðunu ve silip karantinaya aldýðýný söylüyo autorun.inf virüsü bilgisayarý kapatýp açýyorum ayný þekilde sürekli çýkýyo kayboluyo tarama yaptým sildi ama hala sürekli bulup siildiðini karantinaya aldýðýný sölüyo yeniden taratýyorum hiç bir virüs bulamýyo özel taramadan C ve D yi seçiyorum için de gizli 1ogf.exe diye bir dosya var her ikisin dede var hocam nedir problem ne yapmam gerekir teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yildizim Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn oldsman hocam perfekt xp yi kurdum bugün nod32 nin güncellmesini yaptým sürekli saðda viriüslü dosya bulduðunu ve silip karantinaya aldýðýný söylüyo autorun.inf virüsü bilgisayarý kapatýp açýyorum ayný þekilde sürekli çýkýyo kayboluyo tarama yaptým sildi ama hala sürekli bulup siildiðini karantinaya aldýðýný sölüyo yeniden taratýyorum hiç bir virüs bulamýyo özel taramadan C ve D yi seçiyorum için de gizli 1ogf.exe diye bir dosya var her ikisin dede var hocam nedir problem ne yapmam gerekir teþekkür ederim
    nod 32 kaldýr yenýden kur

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý yildizim Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Þimdi konu bu baþlýktaki xp ile ilgili deðil asýl konu aþaðýdaki linkte

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

forumda verilen diðer perfect xp olmasýn,benim verdiðimi kullanýyorum
    ve hatta baþka pc'lerede kurdum sorun yaþamadým ama foksit reader
    adlý programý tamamen kaldýrmaný öneriyorum programda güvenlik
    açýklarý çok o yüzden adobe reader kullanýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þunu bir daha indireyim en iyisi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý BasriMutaf Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    þunu bir daha indireyim en iyisi
    bu baþlýktaki sp3 + sata driver entegreli olarak yaptýðým daha stabil çalýþýyor

:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk üstad. saðol varol.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeklerine saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

link kýrýk ustam

Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri