Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Goldmaster 9000 serisi E-01/E-02/E-03/E-5/E-06 Hataları ve Çözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cıhazı Gm 9400 cı olup yeni yazılımı yükleyemeyen arkadaşlara müjde.....! Pc nizden ara butonunda uyumluluk yazıp, arattırıyorsunuz. Orada Uyumluluk Sihirbazı çıkıyor. Yükleme.exe yi pc nizin program fles'ine kopyalıyorsunuz. ileri butnuna basarak 98' i işaretliyos vs sisteme uyumluluğu gerçekleş tiriyorsunuz. Port ayar hızını da 57.6 ' a ayarladınmı işlem tamamdır. Hadi kolay gelsin. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür, selam ve sevgiler. Bu paylaşıma doyulmuyor vesselam...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ®adakoglu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Goldmaster yükleme proğramı üzerinde mausun sagını tıkla özelliklere gir.uyumluluk sonra uyumluluk modu yazan yerdeki kutuyu tıkla oradan
    Windows 98 / yeri seç uygula tamam de birde bunu yapın.
    evet arkadaş teşekkür ederim yaptım ve oldu kaçgündür uğraşıyordum olmuyordu tekrar teşekkür.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 9000 serisi modellerde trt.kanallarında takılma başladı yazılım deniyorsa üç ayrı,
    yazılıml mk.var hepsinde sonuç aynı şu sadece trt.kanallarında digerlerinde pek yok ustalara duyurulur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu bios ayarlarına nereden giriliyor.benim cihaz gm 9450cı devamlı e-03 hatası veriyor.1.ci mesajda hyber thending kapatılması gerekiyor deniyor.benim bilgisayarda var .ama bios ayarlarına nereden giriliyor bilmiyorum.bu konuda bi yardım ederseniz sevinirim,teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bilgisayar açılırken klavyede delete tuşu var o tuşa kesk kesik bas bios açılır bazı bilgisayarlarda bu işlem f2 tuşu ile yapılır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçende yazmıştım arkadaşlar 9700.9400 vcı. trt.11919 v 24444 frekansında duraklama yapıyo varmı çözümü

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni notebook'larda bilindiği gibi seri port bulunmamaktadır,
    usbtoseri çeviriciler ile her türlü seri port device'a bağlanıp işlemler yapabiliyorum ancak bu receiver yazılım yükleme programı çalışmıor yazılım yüklemek istediğimde error 3 alıyorum, seri port'u olan bilgisayardan sorunsuz yazılım yükleyebiliyorum,
    Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek kişi varmı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende gm 9400 CI model uydu cihazıma yeni aldığım pc den yazılım atamıyordum! ilk olarak uyumluluk seçeneğini ( bilmeyen arkadaşlar için yükleme.exe programı üzerine sağ tıklandıktan sonra yukarıdan uyumluluk sekmesine gelinir ve orada bulunan uyumluluk modu win 98/win me yapılır) değişirdim! ama yükleme.exe i çalıştırıp Bul butonuna bastığımda program kendini kapatıyordu. bu sorunuda yazılım dosyasını mouse ile sürükleyip dosya alanına bırakarak çözdüm.Eğer hala çalışmıyorsa ve bilgisayarınız çift çekirdekliyse o zaman yükleme.exe programını çalıştırdıktan sonra CTRL+ALT+DELETE yaparak işlemler sekmesine geliniz. Burada bulunan listeden Yükleme.exe'i bulup üzerinde sağ tıklayınız.Benzeşmeyi ayarla seçeneğine tılayarak açılan pencerede görünen iki işlemciden birinin önünde bulunan check işaretini kaldırınız. Probleminiz çözülecektir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgılı arkadaslar goldmaster 9100 cıhazıma bır turlu yazılım atamıyorum ıkıde bır E1 hatası verıyor yapmadıgım sey kalmadı port ayalarından 57,6k yaptım yok daha asagıya ındırdım yıne yukleyemedım hep E1 hatası verıyor yardımcı olurmusunuz lutfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kımse yardım etmıcekmı sımdı bana

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri