Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Goldmaster 9000 serisi E-01/E-02/E-03/E-5/E-06 Hatalarý ve Çözümleri

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ledungirra Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihazýmda resimde gösterdiðiniz gibi çift iþlemçi yok..hyper-threading özelliði yok demek ki..anlatýklarýnýzdan anladýðým kadarýyla..uyumluluk sorununuda dediðiniz gibi windows 98 olarak deðiþtirdim..ancak E-06 hatasýndan kurtulamadým..ne yapmam gerekiyor..bilgi verirseniz sevinirim
    Cihazýnýza yanlýþ yazýlým yüklemeye çalýþýyorsunuzdur...cihazýnýzýn modeline uyan yazýlýmý yükleyiniz...modelini yazýn yardýmcý olmaya çalýþalým...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben de e-03 hatasý yaþýyorum. ancak ben vista iþletim sistemli hp compaq marka dizüstü bilgisayara sahibim. çift iþlemcili denilen herþeyi yaptým problem nerde olabilir 23.05.2007 yazýlýmýný 9400 vcý ya yükleyemedim. acilen yardým ederseniz sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým çözüm olarak atacaðýn güncel yazýlýmý loaderin dosya seç buþluðuna mause ile sürükle ve býrak o þekilde yükleme yapabilirsiniz..
    denenmiþtir %100 okey

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu forum gm de 1 numara.baþarýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlýmý loaderin içine elle de taþýsam olmadý baþka ne yapmam lazým hala e-03 diyor. saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 hata msjýna sonnnn

deðerli arkadaþlar bu hata msjlarý çok baþ aðrýttý denenmiþ ve olumlu sonuç alýnmýþ bir iþlem var .....LOADER in üzerinde sað tuþ ÖZELLÝKLER....>UYUMLULUK....>GÖRÜNTÜ AYARLARI......>640x480 ÇÖZÜNÜRLÜÐÜNDE ÇALIÞTIR I iþaretliyoruz tamam deyip yüklemeye baþlýyoruz týkýr týkýr yüklüyoruz,ilginç ama iþe yarýyor,saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

E-01 de yazýlým atarken COM ayarýný düþür
    E-02 de cihazýnýza güncel yazýlým atýn
    E-03 de uyumluluk ayarlarýný kontrol et
    E-05 de Çok nadiren de olsa E-05 hatasý ile karþýlaþabilirsiniz.Bu yüklediðiniz dosyanýn,tamamlanmamýþ veya hatalý kapatýlmýþ olduðunu gösterir.Yapýlacak bir þey yoktur.Hatalý veya eksik dosyayý yüklemekten vaz geçiniz.
    E-06 da ise yanlýþ yazýlým atýyorsunuz demektir

Yükleme esnasýnda E-01 hatasý alýyorsanýz,resimde görülen iþlemleri yapýnýz.

"Seri port ayarlarý" bölümünden,"hýz"ý düþürünüz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Pc de Þekilde gösterdiðin yere girdim bu çýkan 2 AMD yazan yerde sað tuþ yapýp çýkan kaldýrýmý onaylayacaðýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým benim þimdiki bilgisayarda da ayný problem var. dosyayý klosöre kopyalarken, dosya hasarlý hale geliyor ve yüklenmiyor. Teknoloji geriliyormu anlamýyorum. önceki 94 model exper bilgisayarda sorunsuz yüklüyordum. Promlar geliþecek yerde hep sorun çýkarýyor. dosyayý yeni sisteme uyarlanmýþ þekilde, yani her gilgisayara yüklenecek þekilde vermek mümkün olmazmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uyumluluk ayarlarýna nereden giyiliyor.

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri