Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Goldmaster 9000 serisi E-01/E-02/E-03/E-5/E-06 Hatalarý ve Çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cýhazý Gm 9400 cý olup yeni yazýlýmý yükleyemeyen arkadaþlara müjde.....! Pc nizden ara butonunda uyumluluk yazýp, arattýrýyorsunuz. Orada Uyumluluk Sihirbazý çýkýyor. Yükleme.exe yi pc nizin program fles'ine kopyalýyorsunuz. ileri butnuna basarak 98' i iþaretliyos vs sisteme uyumluluðu gerçekleþ tiriyorsunuz. Port ayar hýzýný da 57.6 ' a ayarladýnmý iþlem tamamdýr. Hadi kolay gelsin. Yardýmcý olan arkadaþlara teþekkür, selam ve sevgiler. Bu paylaþýma doyulmuyor vesselam...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ®adakoglu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Goldmaster yükleme proðramý üzerinde mausun sagýný týkla özelliklere gir.uyumluluk sonra uyumluluk modu yazan yerdeki kutuyu týkla oradan
    Windows 98 / yeri seç uygula tamam de birde bunu yapýn.
    evet arkadaþ teþekkür ederim yaptým ve oldu kaçgündür uðraþýyordum olmuyordu tekrar teþekkür.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 9000 serisi modellerde trt.kanallarýnda takýlma baþladý yazýlým deniyorsa üç ayrý,
    yazýlýml mk.var hepsinde sonuç ayný þu sadece trt.kanallarýnda digerlerinde pek yok ustalara duyurulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu bios ayarlarýna nereden giriliyor.benim cihaz gm 9450cý devamlý e-03 hatasý veriyor.1.ci mesajda hyber thending kapatýlmasý gerekiyor deniyor.benim bilgisayarda var .ama bios ayarlarýna nereden giriliyor bilmiyorum.bu konuda bi yardým ederseniz sevinirim,teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým bilgisayar açýlýrken klavyede delete tuþu var o tuþa kesk kesik bas bios açýlýr bazý bilgisayarlarda bu iþlem f2 tuþu ile yapýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

geçende yazmýþtým arkadaþlar 9700.9400 vcý. trt.11919 v 24444 frekansýnda duraklama yapýyo varmý çözümü

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni notebook'larda bilindiði gibi seri port bulunmamaktadýr,
    usbtoseri çeviriciler ile her türlü seri port device'a baðlanýp iþlemler yapabiliyorum ancak bu receiver yazýlým yükleme programý çalýþmýor yazýlým yüklemek istediðimde error 3 alýyorum, seri port'u olan bilgisayardan sorunsuz yazýlým yükleyebiliyorum,
    Bu konuda bilgisi olan ve yardýmcý olabilecek kiþi varmý ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende gm 9400 CI model uydu cihazýma yeni aldýðým pc den yazýlým atamýyordum! ilk olarak uyumluluk seçeneðini ( bilmeyen arkadaþlar için yükleme.exe programý üzerine sað týklandýktan sonra yukarýdan uyumluluk sekmesine gelinir ve orada bulunan uyumluluk modu win 98/win me yapýlýr) deðiþirdim! ama yükleme.exe i çalýþtýrýp Bul butonuna bastýðýmda program kendini kapatýyordu. bu sorunuda yazýlým dosyasýný mouse ile sürükleyip dosya alanýna býrakarak çözdüm.Eðer hala çalýþmýyorsa ve bilgisayarýnýz çift çekirdekliyse o zaman yükleme.exe programýný çalýþtýrdýktan sonra CTRL+ALT+DELETE yaparak iþlemler sekmesine geliniz. Burada bulunan listeden Yükleme.exe'i bulup üzerinde sað týklayýnýz.Benzeþmeyi ayarla seçeneðine týlayarak açýlan pencerede görünen iki iþlemciden birinin önünde bulunan check iþaretini kaldýrýnýz. Probleminiz çözülecektir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgýlý arkadaslar goldmaster 9100 cýhazýma býr turlu yazýlým atamýyorum ýkýde býr E1 hatasý verýyor yapmadýgým sey kalmadý port ayalarýndan 57,6k yaptým yok daha asagýya ýndýrdým yýne yukleyemedým hep E1 hatasý verýyor yardýmcý olurmusunuz lutfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kýmse yardým etmýcekmý sýmdý bana

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri