Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/26 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
255 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sunny 1030 DCI/7010 D-DCI/7011 D-DCI/7012 D-DCI/8020 D-DCI Sorunlar ve Cözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sonuçta şuan modül takılı ve 1030 a dönülmüş problem nerde var onu çözemedim arkadaşlar..gerekli modül yüklemeleride yapılmış..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

bende dönüşüm yaptım böyle bir sorunla karşılaşmadım bunu incele derim size kolay gelsin ordakileri aynen yaparsan sorunun düzelecegine eminim kolay gelsin
    Konu ŞRARSKOZ tarafından (28-11-2008 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime ekleme
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konular birleştirilmiştir..arkadaşlar başlıkta bulunan cihazlar hakkındaki soru ve sorunlarınızı bu topice yazın aksi takdirde konunuz kitlenip kapatılacaktır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny biss şifreleri için yardım

merhabalar arkadaşlar bende sunny marka uydu alıcısı var siteye ntv spor için biss şifrelerini almaya girdim ama tüm şifreler 1fff şeklindeydi benim cihazda ise bunları giremiyorum nasıl gireceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim iyi akşamlar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı enentel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhabalar arkadaşlar bende sunny marka uydu alıcısı var siteye ntv spor için biss şifrelerini almaya girdim ama tüm şifreler 1fff şeklindeydi benim cihazda ise bunları giremiyorum nasıl gireceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim iyi akşamlar...
    Arkadaşım niye yeni konu açıyorsunuz sabit bölümde soru ve sorunlar diye koskocaman yazıyor nedir bu yeni konu açma hastalığı anlamadım gitti..

000000 00 16 haneli ***

şeklinde girerseniz açıyor olması lazım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001 Hotbird ten çok sıkıldım Bi Öneri İstiyorum

sunny 8020dci cihazım var.................

hotbirdten cok sıkıldım ve sıfreleme sistemlerinin surekli degısmesi nedenıyle bana başka bir uydu onerebilirmisiniz.

belgesel muzik ve film kanalları bana yeterli olur...

emu yada softcam yuklemeyle halledilebilirsede olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı meymenetli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

hotbirdten cok sıkıldım ve sıfreleme sistemlerinin surekli degısmesi nedenıyle bana başka bir uydu onerebilirmisiniz.

Konu soru ve sorunlar topicine taşınmıştır..

Belgesel,Müzik ve birazda Film ise tercihiniz ; Size Thor uydusunu öneririm ayda bir kere (yaklaşık olarak) ke y değiştirir..Hotbirdün 13 derece batısındadır thor uydusu kurulum için..Thor bölümüne bakabilirsiniz..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı meymenetli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

thor derim ama nerde oturuyorsun her yerden çıkmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

balıkesirliyim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

balıkesirliyim
    Balıkesirden 90 lık çanakla rahatça izleyebilirsiniz..

Thor uydusu hakkında her türlü bilgi için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bakınız..

Sayfa 3/26 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri