Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
54 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sunny 9030 FTA-CI/9040 & 10030 CIX/9070 FTA-CI/9080 FTA-CI Sorunlar ve Cözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam. benim Sunny AT 9085 DCI Uydu Alıcım var. bunda otomatik arama yaptığımda şifreli kanllları yanı lig tv felan bulmuyor. şimdi trt lerde şifreli görünüyor dolayısıyla onuda bulmuyor. bu sorunu nasıl çözebilirim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cabbarx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam. benim Sunny AT 9085 DCI Uydu Alıcım var. bunda otomatik arama yaptığımda şifreli kanllları yanı lig tv felan bulmuyor. şimdi trt lerde şifreli görünüyor dolayısıyla onuda bulmuyor. bu sorunu nasıl çözebilirim..
    oto.arama yaparken arama şekli FTA VE HEPSİ vardır hepsi olmasında gerekir ona dikkat edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fta hepsi farketmiyor. bulamıyor yine...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn sunny 9030 cı

ustalardan acil yardım cihazımı kaondan sunny e dönüştürdüm sorunum 9030 cı ya dönüştürdüğümde yanlış olarak fta yaptım şu anda cı olan cihaz fta oldu cıya nasıl çevirebilirim saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı emekli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustalardan acil yardım cihazımı kaondan sunny e dönüştürdüm sorunum 9030 cı ya dönüştürdüğümde yanlış olarak fta yaptım şu anda cı olan cihaz fta oldu cıya nasıl çevirebilirim saygılarımla.
    bi allhın kulu çıkıpta yukarıdaki yardım çağrısına cevap yazmamış teşekkürederim saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emekli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bi allhın kulu çıkıpta yukarıdaki yardım çağrısına cevap yazmamış teşekkürederim saygılar
    her zaman cevap anında gelmeyebilir.

9030 CI yazılımını atmayı denedınızmı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    her zaman cevap anında gelmeyebilir.

9030 CI yazılımını atmayı denedınızmı.
    fta nın yazılımını alıyor cı almıyor 2005 tarihli yazılım bulamadım fta dan cıya dönüyormuş 2005 yzılımını veya 9030 cının orjinal emusuz yazılımı daha garantili olur verirseniz memnun olurum saygılarımla
    Konu emekli tarafından (18-01-2009 Saat 05:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fta nın yazılımını alıyor cı almıyor 2005 tarihli yazılım bulamadım fta dan cıya dönüyormuş 2005 yzılımını veya 9030 cının orjinal emusuz yazılımı daha garantili olur verirseniz memnun olurum saygılarımla
    Forumu incelediniz mi? Animasyonlu seri dönüşüm için gerekli dosyalar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha suun 9040 cıx yardım

cıhazım son bır haftadır kanallarda donma oluyordu ayrıca kendı kendıne kapanıyor tekrar acılıyordu sımdı tamamen gıtı fıse takıp cıkarıyorum hıc acılmıyor napmagerekır hıcbırsey allayamıyorum cıhaz acılmıyor ön paneldekı ıssıklar dahı gelmıyor yardımcı olursanısz sevınırım tekrar vesyon falanmı atmam lazım hv sınıde hatırlamıyorum :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9030 cı ön panelinde açılır gibi yapıyor off yazıyor ne yapabilirim tşk

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri