Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/6 123456 SonSon
54 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sunny 9030 FTA-CI/9040 & 10030 CIX/9070 FTA-CI/9080 FTA-CI Sorunlar ve Cözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Sunny 9030 FTA-CI/9040 & 10030 CIX/9070 FTA-CI/9080 FTA-CI Sorunlar ve Cözümleri

Merhaba

Arkadaşlar,Animasyonlu menulu cihazlarda yaşadığımız sıkıntıları,problemleri,sorunları,çözümleri ve istekleri bu konu altında dile getirelim..

Bu konuya sadece ;

1A.00.A5(FTA) & 1A.01.A5(CI) hw nolu cihazlar hakkında yazalım..

Dönüşüm Yazılımları için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bakabilirsiniz..

Tek konudan devam edebilirsek daha tertipli ve düzenli bir sunny bölümü olacaktır..

Saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam ustalar at 9070 marka rıceverde dısplay gelmıyor yanı led yanmıyor fakat beslem cıksındakı voltajlarım cıkıyor.acaba yazılımsal bı arza mı?var bununla ılgılı yardımlarınızı beklerım kolaygelsın.

ıkıler elektronık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazlarda voltajlar çok hassastır özellikle 2.5V ve 5V onlara dikkat et 1V dahi düşük çıksa cihaz çalışmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah usta dıjıtal avometre ıle olcuyorum. 3.3v lar 5v lar normal degerlerde beslemeyı elden gecırdım elektrolıtık kon. degıstırdım ama nafıle.fakat sunu belırtöek ısterım bılırsın makınanın arka tarafında spdıf cıkısı vardır(dıjıtal lazerlı) o ısıgı gorebılıyorum.bunlarıda beşlırtmek ıstedım tekrara tesekkur edrım.kolay geslın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta kristali bi deneyin olmazsa yine, imkanınız varsa flaşh dump deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvalah usta tesekkur ettım ılgı ve alakanda dolayı fakat flash dumpyerıne yenı bır flash bulup orjyazılım atma ımkanım olur mu?pıyasada bu flash entegresınden bulabılırmıyım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Flaşh ent.piyasada bulursun ama yine yeni alacağın Flaşh ent.boş olacaktır
    ve Dump olarak yüklenmesi gerekir yani boş Flaşh takıp yazılım yükleyemezsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anladım tesekkur ederım ılgı ve alakanız dan dolayı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 9070 ***menusune nasıl girebilirim veya oylebir özelliyi varmi

birde otomotık kapatma saatini ayarlıyorum sayaç çalışıyor ama kapatmıyor cihazı sorun nerden kaynaklıyor bilgi verirsenize sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mertcan25 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 9070 ***menusune nasıl girebilirim veya oylebir özelliyi varmi

birde otomotık kapatma saatini ayarlıyorum sayaç çalışıyor ama kapatmıyor cihazı sorun nerden kaynaklıyor bilgi verirsenize sevinirim

Kullanıcı tercihleri+kilit kontrol+chenal kilit açık yap
    Sarı+exit+kırmızı+menü

otomatik kapatmama sorunuda yazılımsal olabilir yeniden yazılım yükleyin ve resetlayip birde öyle deneyin bakalım düzelecekmi

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu yargıç_1 tarafından (02-12-2008 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/6 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri