Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: korax x600 fta+usb+pvr *** girişi nerede

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart korax x600 fta+usb+pvr *** girişi nerede

arkadaşlar kolay gelsin.
    yeni bir cihaz aldım
    korax x600 fta+usb+pvr

fakat *** girişini bulamadım. Bu cihazda *** girişi yok mu?
    0 ve 9999 'u denedim olmadı.

ilgilenenlere teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

menü + 8888

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim. Sorun halloldu.

bilginiz varsa bir sorudaha soracağım?

korax'ın diğer cihazları için diğer bölümlerde yazılan k.ey kodları bu cihaz içinde geçerlimidir.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar merhaba.Bende KORAX X600 Cihaz var.Yaklaşık olarak 7-8 aydır güncelleme yapamıyorum.Çanaktandır dediler gerçekten çanakta bir sorun varmış düzelttirdim ama hala otomatik güncelleme yaptıramıyorum.Daha önceleri kendim otomatik güncemeleri yapıyordum ama şimdi yapamiyorum.Thor uydusunun normal şifresiz kanallarını açıyor şifrelikanalların hiçbirisini açmıyor.SİRUS kanallarını açıyor.Acaba cihazın ***leri mi değişti yoksa benim bilmediğimbir şey mi oluştu? Ben bu konularda biraz da acemiyim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadsım thor uydusundaki kanallar nagra 3 çe geçmistir benimde aynı cihazdan var ben daha önce seyrediyordüm nagra 3 olmadan simdi karax x650 usb pvr cihazımı oto güncelleme yaptırdım bulsatkomu güncelledi ve kanalları 1 aydır bakıyorum sana anteni 39 derece uydusuna hellesata çevirmene tavsiye ediyorum frekans 12524 h 30000 ama önce cihazı oto güncelleme yaptır daha sonra irtedo 2 eklenmismi diye bak eklendiyse anteni çevir hellesata 39 uydusu kanalları bulduktan sonra ***leri gir ve açar saygılar ve kolay gelsin insallah yardımcı olmusumdur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri