Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Antalyaspor Haber Hattı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball Antalyaspor Haber Hattı...

Üç puanı kaçırdık

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, takımın Bursaspor maçında çok pozisyon üretmesine rağmen son vuruşlarda etkili olamadığını belirtti. Özdilek, "Rakibimiz önünde kazandığımız bir puan başarı gibi gözüküyor ama aslında üç puanı kaçırdık ve üzüntülüyüz. Bu hafta Eskişehirspor maçını kazanmak zorundayız" dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o sahada değil üç puan üç beş tane sakat vermediklerine dua etsinler
    rezil bir stadı var bursasporun
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Antalya F.Bahçe'yi önemsemiyor

Turkcell Süper Lig'de alt sıralarda bulunan Antalyaspor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
    Kırmızı beyazlı futbolcular, gazetecilere verdikleri röportajlarda, Fenerbahçe maçı öncesinde iddialı konuştu. Şenol Can, son oynanan Eskişehirspor maçında alınan beraberliğe üzüldüklerini hatırlatarak, "7 maçlık yenilmezlik serimiz var. Fenerbahçe maçında da bu serimizi sürdürmek istiyoruz. Fener'den puan ya da puanlar alarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Vahap Işık ise Kadıköy'de zor bir maça çıkacaklarını belirterek, "Rakibimiz iyi olabilir, ama biz de 4-5 haftadır çok iyiyiz. Tek sorunumuz gol atamamak. İstanbul'a da puan ya da puanlar için gidiyoruz. Fener'den daha çok bizim puana ihtiyacımız var" derken, sakatlıktan kurtulan Yalçın Ayhan ise Fenerbahçe'ye sürpriz yapacaklarını iddia etti. Fenerbahçe maçına umutlu baktıklarını ifade eden Yalçın, "İlk yarının son 2 maçına çıkacağız. Rakibin kim olduğu önemli değil. Biz alt sıralardan kurtulmak istiyoruz ve Fenerbahçe maçından da puanlar bekliyorum" diye konuştu.

Geçen hafta Eskişehirspor ile oynanan maçta sahanın en iyileri arasında yer alan Ali Zitouni ise Fenerbahçe'ye gol atacağını iddia etti. Fenerbahçe'nin büyük takım olduğunun altını çizen Tunuslu futbolcu, "Biz de iyi takımız. Eskişehir maçında çok pozisyona girdim ama bir türlü gol atamadım. Fenerbahçe'ye gol atıp şanssızlığımı yenmek istiyorum" dedi.

Teknik direktör Mehmet Özdilek de, Fenerbahçe maçı öncesinde rakibi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe maçının diğer maçlar gibi önemli olduğunu belirten Mehmet Özdilek, "Fenerbahçe'nin gücü, durumunu, konumu itibarı ile de değerini bilen bir takımız. Ama bizim de bilinmemiz gereken yanımız, her maça final gözü ile bakıyoruz. Son haftalarda iyi oynadığımız tartışılmaz. Ama son vuruş yolları, gol bölgelerinde istikrarsızlık çok puan kaybına neden oldu" dedi.

Takımdaki sakat ve cezalı futbolcuların her hafta değişkenlik yaşadığına da dikkat çeken Özdilek, "4-5 haftadır bir türlü ideal kadromuzu biraraya getiremedik. Bunları mazeret olarak ortaya koymuyorum. Takımdaki her futbolcu, Antalyaspor'a yakışan mücadeleyi ortaya koyacağından eminim. Bizler, Antalyaspor'un başarısı için buradayız ve önümüzde Fenerbahçe maçı var. Bu maçtan en iyi sonucu alıp, bir sonraki hafta oynayacağımız Ankaraspor maçını düşünmeye başlayacağız" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende önemsemiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mehmet Özdilek iddialı konuştu!

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Malatyaspor teknik direktörüyken deplasmanda Fenerbahçe'yi yendiklerini hatırlatarak, Antalyaspor'un başındayken de yeneceklerine inandığını söyledi.

Mehmet Özdilek, yarın İstanbul'da karşılaşacakları Fenerbahçe'den çekinmediklerini belirterek, ''Fenerbahçe'ye karşı hem futbolculuk dönemimde hem de teknik adamlık dönemimde büyük çoğunlukla galip geldim. Fenerbahçe'yi Malatyaspor'un başındayken İstanbul'da 4-2 yenmiştik. Antalyaspor'da da yeneceğime inanıyorum'' dedi.

Takımın performansından memnun olduğunu ifade eden Özdilek, şunları söyledi: ''Antalyaspor'a geldiğim günden bu yana aldığımız sonuçlar ortada. Bizim en büyük avantajımız mücadeleci bir takıma sahip olmamız. Bu avantajımızı kullanarak Fenerbahçe'yi yenmek için mücadele edeceğiz. Takımıma güveniyorum. Fenerbahçe deplasmanından en az bir puanla döneceğimizi umut ediyorum. Fenerbahçe'yi çok iyi tanıyorum. artılarını eksilerini biliyorum.''

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mehmet dileğin acemilik dönemleridir normaldır böyle roportajlar vermesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kendine güvenmesi ve böyle demeç vermesi gayet normal..Tamam rakip fener ama onu yenen takımlarda Antalyaspordan fazlaları yoktu..Demedi demeyin Antayla sağlam takımdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen hele ben hiçç önemsemiyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Antalya sadece maçı kaybetmedi!

Antalyaspor'da, dün Beşiktaş ile yapılan Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında yenilginin yanı sıra 4 futbolcunun sakatlanması sıkıntı yarattı.
    Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fortis Türkiye Kupası'nın ilk ayağında kendi evlerinde avantajlı bir skor elde etmek istediklerini, ancak yenildiklerini söyledi.

''Kupa iki ayaklı bir maçtır, evimizde avantajlı skor yakalayamadık. Oyuna bakıldığı zaman rakibin üzerimizde açıkçası üstünlük kurduğu bir müsabaka olmadı. Oyun ortada gitti'' diyen Özdilek, kupa maçında Ali Zitouni, Sedat, Vahap ve Hakan Özmert'te darbelere bağlı sakatlıklar oluştuğunu bildirdi. Özdilek, bu 4 oyuncunun hafta sonu oynanacak maça kadar iyileşmelerini umut ettiklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Artık kupayı bir kenara bıraktık. Hafta sonu Beşiktaş ile İstanbul'da oynayacağımız Turkcell Süper Lig maçına kilitlendik. Süper Lig'de hafta sonu yine Beşiktaş ile oynayacağız. İstanbul'dan puan veya puanlarla dönmek istiyoruz. Beşiktaş'a karşı bu sefer üstünlük sağlamak istiyoruz.''

Mehmet Özdilek, iki transfer daha yapmak istediklerini de vurgulayarak, ''Ama önemli olan doğru transfer yapmak. Asıl hedefimiz, problemli oyuncuları kazanmak'' diye konuştu.

Orhan Ak ve Korhan'ın sakatlıklarının sürdüğünü vurgulayan Özdilek, Orhan Ak'ın Denizlispor maçında, Korhan'ın ise Beşiktaş ile oynayacakları kupa rövanşında takımdaki yerini alabileceğini sözlerine ekledi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Antalya'nın makus talihi

Turkcell Süper Lig'de 18. haftanın son maçında Beşiktaş'a 1-0 yenilen Antalyaspor, rakibi karşısındaki ligdeki galibiyet özlemini 12 maça çıkardı. Beşiktaş karşısında lig maçlarındaki son galibiyetini 1997-98 sezonunun ikinci yarısında İstanbul'da yapılan maçta 1-0'lık skorla alan Antalyaspor, daha sonra yaptığı 12 lig maçının 9'unu yitirirken, 3 kez berabere kaldı.
    -ÖZDİLEK YÖNETİMİNDEKİ ANTALYASPOR'UN LİGDEKİ 2. YENİLGİSİ-

Antalyaspor, teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde ligdeki 2. yenilgisini Beşiktaş'tan aldı. Ligde 8. hafta sonunda Joseph Jarabinsky'nin yerine göreve getirilen Özdilek, takımının başında çıktığı 10. maçta 2. kez sahadan puansız ayrılmanın üzüntüsünü yaşadı. Özdilek yönetimindeki Antalyaspor, ligde diğer yenilgisini de yine İstanbul'da Fenerbahçe karşısında almıştı.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri