Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: next 800 xcam yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next 800 xcam yardım

arkadaslar elımde kurulumunu ustlendıgım bır tane en son 5 haziran 2007 yazılımı yuklu boot versıyon 1.3 dur cıhaz hıcbır sekılde yazılım almıyor bu yonde bılgılerınız beklıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

com ayarlarından yada com kablosundan olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım next 8000 lerın 2 yada 3 çeşit yukleme loaderlerı var diğerlerını dene.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

com partunuzun arızalı olmadınını varsayarak söyliyorum.
    sorununuzun cevabunu bu linkte bulabilirsiniz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

BOOT.LOADER V. 1.1 ile yükleyiniz yazılımı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar cok tesekkur ederım loderın en eskı versıyonu ıle denedım hatta kurtarma yazılımınıda denedım hıcbır sekılde yazılımı almadı ekran 404 yazıp kalıyor bılgılerınız beklıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pamuk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar cok tesekkur ederım loderın en eskı versıyonu ıle denedım hatta kurtarma yazılımınıda denedım hıcbır sekılde yazılımı almadı ekran 404 yazıp kalıyor bılgılerınız beklıyorum

cihaz çalışıyormu yoksa 404 yazıp displayda -_-_- bu şekilde çizgiler çıkıp kapanıp tekrar 404 yazısımı çıkıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkdaslar cıhaz normal calısıyor sadece yazılım yuklemeyı kabul etmıyor butun loaderler ve yazılımlarla test edıldı yazılım atma esnasında 404 de kalıyor cıhazı kapatıp actıgımızda cıhaz normal calısıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alfanın verdiği orj.yazılımları ve
    BOOT.LOADER V. 1.1 ile denediğin halde yazmıyorsa
    cihaz jetakla yazmak gerekecek

orjinal yazılım bu linkte> Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. denemediyseniz deneyiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 8000

tşk arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardim ye 8000 xcam makinada stambay halinde duruyor ama acmak istedigimde -_-_- bu cizgiler cikiyor ama acilmiyor tekra stanbay konumuna geciyor bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum ...
    Konu memati64 tarafından (17-02-2010 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri