Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Radyo ve menu arkaplanında yazan supersatforum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Radyo ve menu arkaplanında yazan supersatforum

yazılım yükselttiğimde radıo ve menu arka planında spuersat.com ve kosovalı yazıo arkdasım bne bunu aradım taradım cözemedim bi türlü bi yardımcı olursan sevinirim gercekten cok lazım yardımların icin simdiden tesekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım forum kurallarınca kişiye özel konu açmak yasaktır..(Başlık Düzeltilmiştir)

Sizin sorununuz nedir tam olarak yazarsanız,yardımcı olmaya çalışalım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi simdi bak uyduda yazılım güncelledim markası onwa x-8fta veya sat 8150 diede gecio neyse radyo yu acınca radyo arkdaplan resmi deişmiş ve siiszn forumun adı yazılı altındada kosovalı yazılı bi resim gördüm demek istediğim suydu o resmi ben nasıl deiştirebilirim aradım ama bulamadım yardımlarınızı bekliorum

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ssss2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi simdi bak uyduda yazılım güncelledim markası onwa x-8fta veya sat 8150 diede gecio neyse radyo yu acınca radyo arkdaplan resmi deişmiş ve siiszn forumun adı yazılı altındada kosovalı yazılı bi resim gördüm demek istediğim suydu o resmi ben nasıl deiştirebilirim aradım ama bulamadım yardımlarınızı bekliorum
    Dostum kosavali usta yazılımının izinsiz yada alıntı demeksizin alınmasından dolayı zamanında öyle birşey yapmış
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. konuda gerekli dosyalar ve anlatımlar mevcut

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nerden blabilrim gerekli dosya ve anlatımları bulamadımda :S

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ssss2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nerden blabilrim gerekli dosya ve anlatımları bulamadımda :S
    linkini verdigim konudaki ekde mevcut

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hersey icin tskkrler ama linkteki en önemli ddosya rar hatası verio arka plan resimleri oda olmadan bişe yapamadım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosyada birşey yok arkadaşım.

Tekrar indir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri