Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: yerel disk c ve d týklayýnca birlikte aç geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yerel disk c ve d týklayýnca birlikte aç geliyor

yerel disk c ve d týklayýnca birlikte aç geliyor ve açaçak programý seçmemizi istiyor. ne yapmam gerekir.þimdiden herkese teþekkür eder mübarek kurban bayramýnýzý kutlarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bayramýnýz kutlu olsun..

Bu programý kurup deneyiniz..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok çok teþekkür ederim.Allah razý olsun. sorunum sizin verdiðiniz dosya ile çözüldü.ayrýca bu kadar hýzlý cevap verdiðniz içinde teþekkür ederim.iyi bayramlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rahim1960 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok çok teþekkür ederim.Allah razý olsun. sorunum sizin verdiðiniz dosya ile çözüldü.ayrýca bu kadar hýzlý cevap verdiðniz içinde teþekkür ederim.iyi bayramlar.
    Allah hepimizden razý olsun..

Rica ederim sorunun çözülmesine sevindim..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BiLader gervekten sagol yaa ýnanýrmýsýn kafayý yedim ya bulamadm yok cmd si yok autorunu millet kopyala yapýstýr elýne saglýk emege saygý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende kafayý yedim bu sorunu aramaktan dolayý..hcakir arkadaþým,ben bu dosyayý kaydettim fakat belgelerimi açtý önüme orada kaldým..bilemedim ne yapacaðýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xgerginx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bende kafayý yedim bu sorunu aramaktan dolayý..hcakir arkadaþým,ben bu dosyayý kaydettim fakat belgelerimi açtý önüme orada kaldým..bilemedim ne yapacaðýmý
    Tam olarak anlamadým,belgelerimi önüme açtý derken ne kastediyorsunuz? Zipten cýkartýp programý calýstýrýn sorun cözülecektir...

Bu program ise yaramadý diyorsanýz.. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. 'i deneyin..Masaüstünden direk çalýþtýrýn ve antivirusü devre dýþý býrakýn..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saol llah razý olsun tutugunu altýn etsin Cenabý Hakkým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok saol kardeþim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saðlýk

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri